reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Poczytałam o tej płci z moczu. 5-6 dziewczynka, 7-8 chłopiec.
Sprawdzam ile mam...no oczywiście że mam 6,5 przecież nie mogłabym sobie po ludzku powróżyć jak reszta dziewczyn 🙈🙈🙈
Heh, u mnie na pierwszym badaniu pH 6, ostatnim 7 :) wyglada na to ze siusiak rośnie :) a na usg go na razie widać nie było ;)
Zobaczymy co się z tego wykluje :)
 
Heh, u mnie na pierwszym badaniu pH 6, ostatnim 7 :) wyglada na to ze siusiak rośnie :) a na usg go na razie widać nie było ;)
Zobaczymy co się z tego wykluje :)
Jak już będziemy wszystkie po połówkowych to fajnie będzie porównać, czy faktycznie to ph pokazywało nam jaka płeć u nas jest :) 😁 wiadomo, że to tak dla zabawy, ale powróżyć zawsze sobie można 😁😁🙈😂
 
Sama sobie zprawdziłam ten chiński z ciekawości . Z pierworodnym się zgadza, a teraz wychodzi dziewczyna - ale ja nie umiem z dziewczynkami, jestem nastawiona na chłopaka ( oczywiscie zeby było zdrowe to najwazniejsze )

Komedia z nami.

Ja się nastawiam na długie spacery, kp mogę wszędzie. ( w pierwszej nie dopuszczałam mozliwosci kp - a karmiłam 11 msc, teraz odwrotnie zakładam tylko kp :)
 
Sama sobie zprawdziłam ten chiński z ciekawości . Z pierworodnym się zgadza, a teraz wychodzi dziewczyna - ale ja nie umiem z dziewczynkami, jestem nastawiona na chłopaka ( oczywiscie zeby było zdrowe to najwazniejsze )

Komedia z nami.

Ja się nastawiam na długie spacery, kp mogę wszędzie. ( w pierwszej nie dopuszczałam mozliwosci kp - a karmiłam 11 msc, teraz odwrotnie zakładam tylko kp :)
Mi kp nie przeszkadzało w długich spacerach. Cyca dostawał przed wyjściem. Zazwyczaj podczas spaceru spał i cyc po przyjściu. Fakt że dłużej niż 3h nie spacerowaliśmy, więc raczej nie głodował
 
reklama
Do góry