reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
@m.art. Łupiny nie ma na isofix a o to chodziło. Isofix masz TYLKO w bazie jeśli chodzi o foteliki 0-13. Nie odpowiedziałaś na moje pytanie, odpowiedziałam za Ciebie. Noworodki mają często problem z oddechem, dlatego w szpitalach proszą o próbę z fotelikiem wlasnie w szpitalu. Fotelika 0-18 nie przeniesiesz.
A obrócisz ta łupinę na pasy, żeby bezpiecznie wyciągnąć dzieciątko?
Nie wiem kto takich bzdur Ci nagadał o błędnych testach ADAC? A Test Plus nie przejdzie Ci żaden fotelik przodem. Czy to na pasy, czy też na isofix.
Nie będę się spierała- rób jak chcesz, ale jest tu dużo młodych przyszłych mam, ktore jeszcze nie wiedzą ani fotelikach, ani o ich możliwościach, ani o ich kosztach. I nie wprowadzaj proszę ludzi w błąd.

Przeżyliśmy wypadek w Niemczech. Nie chciej wiedzieć na co musiałam patrzeć. Kwestia bezpieczeństwa moich dzieci na drodze jest dla mnie pryriorytetem. Nigdy w życiu nie wsadziłabym dziecka z tyłu, na 3 rząd siedzeń. Najprędzej sama bym tam usiadła.

Instynkt ojcowski, instynktem a mój chop niedawno wysłał mi to z wyrazami żalu, że on przecież też się napracował 😂😂😂
1399370701_b2ouez_600.jpg
 
Ja mieszkam w Dubaju. Rodzę planowo pod koniec kwietnia. W maju już się tu będę gotować. Temperatury non stop 35+ lub więcej. Dobre na urlop przy basenie a na ciagle życie to już mniej fajnie. Nikt tu nie spaceruje 3h z dzieckiem, siada na ławeczce i karmi bo to jest sauna. Można posiedzieć w ogrodzie aż pot tylka nie zaleje i koniec. Tez dlatego chcemy większy dom i ogród żeby chociaż tam się wyszaleć.
 
mój mąż przy pierwszym dziecku też chciał córkę, bo twierdził, ze to będzie taka mała księżniczka tatusia 😁😁💖 ale jak na prenatalnych dowiedzieliśmy się, że będzie synuś to już się tak nastawił, że nie chciał żeby na następnych badaniach okazało się, że jednak to dziewczynka 🙈🙈😂 No i jest synuś tatusia, który dosłownie jest jak skóra zdjęta z ojca 🙈🙈😳 tylko oczy ma moje 😝
Ja patrząc na dzieci wśród znajomych czy rodziny, to pierwsze dziecko to ksero ojca 😍😍
I Tak to później jest, my nosimy 9miesiecy, wymiotujemy, rośniemy, Puchna nogi itp, A na końcu okazuje się, że to cały tatuś 😂😂😂🤔🥰😍
 
Sprawdziłam sobie to pH w ciąży z synem i na początku miałam 7, a po miesiącu 6,5 i tak już mi do końca ciąży zostało 😝😊
Kurcze ja troszkę smutna.. Bo jesteśmy pewni że córka... No ale oby tylko zdrowe... Zobaczymy jak coś się pokaże i wtedy napisze... Moje ph7. Chocuaz nie wierzę w takie zabobony.. Bo chiński pokazuje córkę 😂.
 
reklama
Sprawdziłam sobie to pH w ciąży z synem i na początku miałam 7, a po miesiącu 6,5 i tak już mi do końca ciąży zostało [emoji13][emoji4]
O kurczaczki to identycznie jak ja na samym początku 7 a teraz 6,5 , skisne do wtorku [emoji23][emoji23][emoji23][emoji1751][emoji1751]szkoda , że nie mam wyników z młodą , chociaż trzymanie 11 lat wyników moczu byłoby dziwne [emoji23][emoji23]
 
Do góry