reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Ja w ogóle nie mam pojęcia jak może być problem przy wyjmowaniu dziecka z auta :D Z żadną trójką nie miałam takie problemu, po prostu wychodzą i już...

@alpine - gdzie rodziłaś Natalkę?
U mnie np. taki, że cała droga/parking pokryty jest lode, a do tego wieje taki wiatr, że dorośli się przewracają albo nie potrafią zapanować nad ciałem ;) i to nie są rzadkie przypadki. Wiadomo, że wtedy najlepiej mieć dziecko w foteliku, a nie na rękach. A jak dziecko jest już w foteliku od 13 kg, to trzeba pilnować drzwi żeby wiatr nie wyrwał. A do tego ja się dusze, jak mi wiatr w twarz wieje. Takie małe niedogodności ;) Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;)

Poczytałam o tej płci z moczu. 5-6 dziewczynka, 7-8 chłopiec.
Sprawdzam ile mam...no oczywiście że mam 6,5 przecież nie mogłabym sobie po ludzku powróżyć jak reszta dziewczyn 🙈🙈🙈
Dobre :D
Mam swoje wyniki w aucie, muszę sprawdzić co tam napisali o tym moczu.
 
@magnolia1505 - nie że się czepiam, ale dalej nie rozumiem. W sensie chodzi Ci o to, że łatwiej zapiąć fotelik 0-12 kg na bazie a nie na pasy?
W ogóle jakbym miała żyć w takich warunkach jak Ty, to bym z domu nie wychodziła. Zmarzluchem jestem :p
 
Ja nie wierze ani w to pH ani w kalendarz chiński. W 1 ciazy miałam pH wiecznie 5-5,5, wg kalendarza chińskiego córka, przeczucia córka, a juz w 12 tygodniu lekarz aż krzyknął jak odpalił usg, ze syn, bo pierwsze co sie pokazało na ekranie to wielki siusiak😂 teraz mam pH 7, wg kalendarza chińskiego znowu córka, zobaczymy... nastawiam sie na córkę, ale czekam na usg i nie wróżę, bo nie wierze w to😜
 
U mnie ph 5.5 wiec wychodziłaby dziewczynka z tej teorii. Byłaby parka, mąż zadowolony. Ciekawe jak to się sprawdzi :)
Byłam dzisiaj u położnej założyć kartę ciąży. Z wagi wyszło że schudłam dwa kilo. Ale co tu się dziwić jak apetytu brak a od jedzenia odrzuca..
 
reklama
U mnie np. taki, że cała droga/parking pokryty jest lode, a do tego wieje taki wiatr, że dorośli się przewracają albo nie potrafią zapanować nad ciałem ;) i to nie są rzadkie przypadki. Wiadomo, że wtedy najlepiej mieć dziecko w foteliku, a nie na rękach. A jak dziecko jest już w foteliku od 13 kg, to trzeba pilnować drzwi żeby wiatr nie wyrwał. A do tego ja się dusze, jak mi wiatr w twarz wieje. Takie małe niedogodności ;) Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;)


Dobre :D
Mam swoje wyniki w aucie, muszę sprawdzić co tam napisali o tym moczu.
:o Przebiłaś moja saunę przez połowę roku.

Ja lubię takie foteliki dla noworodka na isofixie co tylko wpinam w bazę. Nie wiem czy bezpieczne bo się nie znam ale było bardzo wygodne. Mało będę jeździć z noworodkiem i przekładać do gondoli. Pierwsze 6 miesięcy jak jaskiniowiec większość czasu w domu bo tez lato będzie i mało spacerów i planuje KP wiec tylko szybka godzinka między karmieniami.
 
Do góry