reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Dieta cukrzycowa łatwa i przyjemna z której strony? [emoji23][emoji23][emoji1751] To jest wieczne pilnowanie zegarka i glukometru , nie zjesz byleczego na szybko , ja nawet jabłka samego nie mogę zjeść. Jem tylko to co zalecają a i tak cukier po godzinie ponad 120 więc co by było gdybym jadła wszystko? Pewnie 200...
dieta cukrzycowa - nie jest łatwa, ja czekam na termin do diabetologa, i mnie przerwazają posiłki z zegarkiem w ręku i ich ilośc ...
nie mniej dieta z niskim ig jest fajna, ale ja mam odrzut od miesa, twarogów, serków, od tygodnia od wedliny ale udaj mi sie zjesc ser zołty,
 
reklama
Poczytałam o tej płci z moczu. 5-6 dziewczynka, 7-8 chłopiec.
Sprawdzam ile mam...no oczywiście że mam 6,5 przecież nie mogłabym sobie po ludzku powróżyć jak reszta dziewczyn 🙈🙈🙈
Też mam 6,5 - zastanawia sie czy zatrzymać siusiaka czy dac sobie spokoj :) ( zartuje oczywiscie )
 
Haha mi, mojej bratowej, kuzynce i znajomej też się sprawdziło rok temu, więc teraz myślę, że też się sprawdzi :) :D mi wg z chińskiego kalendarza wychodzi, że tylko 3 razy w roku mogę mieć syna, a tak to córa przez resztę miesięcy 🙈🙈😁🤗
No mi wyszla dziewczynka zgodnie zreszta z moją intuicją ktora mi dziurawca podpowiada😅Zobaczymy Zobaczymy. Ja sie bede cieszyć ze wszystkiego oby zdrowe☺
 
reklama
dieta cukrzycowa - nie jest łatwa, ja czekam na termin do diabetologa, i mnie przerwazają posiłki z zegarkiem w ręku i ich ilośc ...
nie mniej dieta z niskim ig jest fajna, ale ja mam odrzut od miesa, twarogów, serków, od tygodnia od wedliny ale udaj mi sie zjesc ser zołty,
Ja też niestety mam odrzut od wszystkiego co powinnam jeść nie lubię twarogów serków wiejskich itp. o kaszy nie wspomnę ale staram się myśleć , że to dla Naszego dobra i nie mam wyjścia i kiedyś to minie [emoji4] u mnie sprawa jest ciężka bo po krzywej po godzinie miałam cukier 200 i walczę o to żeby nie musieć kuc się w brzuch insuliną a mimo ścisłej diety cukier na czczo 100 i lekko ponad 100 , kolejna wizyta u diabetolog we środę i obawiam się niestety że nie minie mnie insulina na noc. [emoji3525][emoji17][emoji17][emoji17]
 
Do góry