reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

skad wiesz jakie masz ph moczu?




Mój chciał volvo xc90, spore auto, ale ja nie wyobrażam sobie żeby moje dziecko jeździło w bagażniku. Wypadłoby na starszą corkę, bo ona jako jedyna ogania sama pasy. Nie mam wplywu na to, czy ktoś mi w tyłek wjedzie czy nie, a odległość od klapy bagażnika, do siedzenia jest mniejsza niż jakby była gdyby dziecko siedziało na środkowej kanapie. Co innego jakbym nie miała wyjścia, ale wyjście mam i nie zgodziłam sie na taki układ foteli.


Umówiłam się na usg 19.10 na poznanie płci. 10 listopada mam połówkowe. Jak wytrzymam, to odwołam te z 19 października, jak nie to pójdę :)

A to faktycznie, W takich zwyklych 3 rzedach, nie zaleca sie wgl wozic dzieci, czy kogokolwiek poza wyjatkowymi sytuacjami, ten 3 rzad to takie niby fajne, ale bezpieczne niezbyt. Moi rodzice maja forda smaxa i ten 3 rzad moze uzyty byl kilka razy, na 10lat posiadania samochodu.

My wahamy sie miedzy smaxem a peugotem 5008, jeszcze ew touran, ale to bardzo ewentualnie
 
reklama
skad wiesz jakie masz ph moczu?




Mój chciał volvo xc90, spore auto, ale ja nie wyobrażam sobie żeby moje dziecko jeździło w bagażniku. Wypadłoby na starszą corkę, bo ona jako jedyna ogania sama pasy. Nie mam wplywu na to, czy ktoś mi w tyłek wjedzie czy nie, a odległość od klapy bagażnika, do siedzenia jest mniejsza niż jakby była gdyby dziecko siedziało na środkowej kanapie. Co innego jakbym nie miała wyjścia, ale wyjście mam i nie zgodziłam sie na taki układ foteli.


Umówiłam się na usg 19.10 na poznanie płci. 10 listopada mam połówkowe. Jak wytrzymam, to odwołam te z 19 października, jak nie to pójdę :)
Ja miałam na badaniu moczu w wynikach ph. Jest 7, podobno na chłopca. :)
 
skad wiesz jakie masz ph moczu?




Mój chciał volvo xc90, spore auto, ale ja nie wyobrażam sobie żeby moje dziecko jeździło w bagażniku. Wypadłoby na starszą corkę, bo ona jako jedyna ogania sama pasy. Nie mam wplywu na to, czy ktoś mi w tyłek wjedzie czy nie, a odległość od klapy bagażnika, do siedzenia jest mniejsza niż jakby była gdyby dziecko siedziało na środkowej kanapie. Co innego jakbym nie miała wyjścia, ale wyjście mam i nie zgodziłam sie na taki układ foteli.


Umówiłam się na usg 19.10 na poznanie płci. 10 listopada mam połówkowe. Jak wytrzymam, to odwołam te z 19 października, jak nie to pójdę :)
Ja przed każda wizyta robię badania krew i mocz
I jest tam pH
 
Gratuluję wymarzonych córek :)

Z pierworodnym z chińskiego wychodził mi chłopak, ale ja się nastawiłam na dziewczynkę, i na USG w 12 tygodniu - obraziłam się na LEKARZA :) A nie zamieniłabym go na żadną córkę jest taki świetny.

Temat fotelików, temat rzeka. Kazda z nas chce dla dziecka jak najlepiej, i wydałaby każde pieniądze na fotelik z najlepszymi ocenami, niestety nie każda może wydać taką kwotę, bo zwyczajnie jej nie ma.
Nie piszcie, że problem jest z wyciąganiem niemowlaka z wpiętego na stałe fotelika - bo to nie prawda, sama przez to przeszłam i owszem mogłam narzekać ale miałam jak miałam, i musiałam sobie z tym poradzić.

Umówiłam się na usg 19.10 na poznanie płci. 10 listopada mam połówkowe. Jak wytrzymam, to odwołam te z 19 października, jak nie to pójdę :)
o matko - ty już za chwilę połówkowe :)

Objawy mam zmienne, raz wstaje i juz mi niedobrze, a raz wstaje i szuam jedzenia, i jestem załamana bo musze wizać letroź i czekać :)

Cukier mi wyszedł 104, i pierwsze dwa tygodnie był powyżej 100 na czczo, ale teraz w okolicach 80, dziś 91 ale to wyjątek. Na słodkie mam odrzut, ale uwielbiam owoce tyle ze moj zołądek przyjmuje mniejsze ilosci :)
Dieta z niskim ig jest całkiem łatwa i przyjemna o iloe mozna wszystko jesc :)
 
Dziewczyny pytanie do Warszawianek. Czy macie wybrane polozne środowiskowe? Ja zupelnie nie wiem jak sie do tego zabrac.....
Ja też z Warszawy, też pierwsze dziecko więc możemy się wspierać :) nie mam jeszcze wybranej, będę się koło tego zakręcać jak już zdecyduje się na szpital bo chce tam mieć położna wykupiona i żeby potem do mnie zaglądała po powrocie do domku :)
 
reklama
Ja w ogóle nie mam pojęcia jak może być problem przy wyjmowaniu dziecka z auta :D Z żadną trójką nie miałam takie problemu, po prostu wychodzą i już...

@alpine - gdzie rodziłaś Natalkę?
 
Do góry