reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2021

Dziewczyny a tak w ogóle jak u was z jedzeniem? Macie jakieś zachcianki czy od czegoś was odrzuca? U mnie jakaś masakra 🤪 zanim zaszłam w ciąże byłam na diecie wiec tylko eko i fit produkty, a teraz kiedy by to się najbardziej przydało to ja mam ciagle ochotę na fast foody... 🤦🏻‍♀️ Jak myśle o normalnym jedzeniu to mnie odrzuca, ale taką pizzę, kebaba, frytki czy hot doga to bym wciela od razu 😂 oczywiście nie ulegam pokusom, bo się skończy że przytylabym milion kg, ale ciężko mi z tym 🙈
A u mnie normalnie. Jadlam zdrowo i dalej jem. Czekam na jakieś ciekawe zachcianki :D dziewczyny a pijecie kawe? Ja kiedyś piłam dwie mocne dziennie a teraz się ograniczam do jednej słabej. A Wy?
 
reklama
Dziewczyny a tak w ogóle jak u was z jedzeniem? Macie jakieś zachcianki czy od czegoś was odrzuca? U mnie jakaś masakra 🤪 zanim zaszłam w ciąże byłam na diecie wiec tylko eko i fit produkty, a teraz kiedy by to się najbardziej przydało to ja mam ciagle ochotę na fast foody... 🤦🏻‍♀️ Jak myśle o normalnym jedzeniu to mnie odrzuca, ale taką pizzę, kebaba, frytki czy hot doga to bym wciela od razu 😂 oczywiście nie ulegam pokusom, bo się skończy że przytylabym milion kg, ale ciężko mi z tym 🙈
Mam to samo ! Ślinie się do zupek chińskich 😂 ale też mam ochotę na wszelkie owoce. Ale mięso które mogłam jeść tonami zrobiło się 🤢🤢🤢
 
Witaj!!! [emoji7] gratulacje!!! [emoji3590][emoji3590][emoji3590] Wyglada na to, że mamy ten sam termin - ja też 02.04.2021 potwierdzony już wstępnie przez lekarza [emoji2] a jak wyjdzie w praniu to zobaczymy [emoji85] w każdym razie, razem raźniej! [emoji123] opowiadaj jak się czujesz :)



Wielkie gratulacje! [emoji3590] To też moja pierwsza ciąża, więc tym bardziej się ekscytuje, ale póki co wręcz to dalej do mnie nie dociera, mimo że na USG widziałam już bijące serduszko [emoji3590] [emoji85]
Jak się czujesz? I na kiedy wypada Ci termin? ;)
Dzięki i wzajemnie Wielkie gratulacje !! [emoji7] Ja do lekarza będę się umawiać w poniedziałek zobaczymy jak szybko uda mi się dostać ;) a czuję się w sumie bez zmian :) objawów ciąży ZERO nie wiem czy się cieszyć ;) a Ty jak się czujesz opowiadaj? :)
 
Dziewczyny a tak w ogóle jak u was z jedzeniem? Macie jakieś zachcianki czy od czegoś was odrzuca? U mnie jakaś masakra 🤪 zanim zaszłam w ciąże byłam na diecie wiec tylko eko i fit produkty, a teraz kiedy by to się najbardziej przydało to ja mam ciagle ochotę na fast foody... 🤦🏻‍♀️ Jak myśle o normalnym jedzeniu to mnie odrzuca, ale taką pizzę, kebaba, frytki czy hot doga to bym wciela od razu 😂 oczywiście nie ulegam pokusom, bo się skończy że przytylabym milion kg, ale ciężko mi z tym 🙈
Mam to samo ! Ślinie się do zupek chińskich 😂 ale też mam ochotę na wszelkie owoce. Ale mięso które mogłam jeść tonami zrobiło się
A u mnie normalnie. Jadlam zdrowo i dalej jem. Czekam na jakieś ciekawe zachcianki :D dziewczyny a pijecie kawe? Ja kiedyś piłam dwie mocne dziennie a teraz się ograniczam do jednej słabej. A Wy?
Tak. Jedna małą z mlekiem z samego rana 🤗
 
Ja na razie staram się funkcjonować normalnie to moja 2 ciąża ( pierwsza o zgrozo 11 lat temu [emoji23]) mam nadzieję że bardziej lajtowo będę do wszystkiego podchodzić ;) chociaż może w 2 dni poprostu nie zdążyłam jeszcze zeswirowac [emoji23][emoji23]
 
A u mnie normalnie. Jadlam zdrowo i dalej jem. Czekam na jakieś ciekawe zachcianki :D dziewczyny a pijecie kawe? Ja kiedyś piłam dwie mocne dziennie a teraz się ograniczam do jednej słabej. A Wy?
Oczywiście że pije dwie dziennie, w pierwszej ciąży też codziennie piłam dwie czasem trzy, nie wyobrażam sobie nie pić kawy, jedyny mój nałóg😜
 
reklama
Dziewczyny.. czy wy tez macie taka nerwice o wszystko ze az na placz was bierze?
Ja kilka kilka dni temu bylam u fryzjerki.. i zamiast suszyc mi wlosy to sobie gadala z kolezanka. Ja juz zmeczona.. do domu chce juz isc.. a ona pogawedki sobie robi. Mialam taka narwice ze sie poplakalam na fotelu.
:sorry2:
 
Do góry