reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Jest 🥰
 

Załączniki

  • Screenshot_2020-08-07-14-50-20-280_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-08-07-14-50-20-280_com.android.chrome.jpg
    118,6 KB · Wyświetleń: 108
reklama
Dziewczyny.. jakies porady na zgage?
Meczy mnie dzis caly dzien
Ja biore malox do ssania na zgage,dla mnie najlepszy.
Mnie dzis od 5rano mecza bole podbrzusza, biore nospe ,ale jakos srednio przechodzi nie wiem czy znowu szpitalem sie nie skonczy🤦‍♀️😞 mam skierowanie, ale wiem jak bedzie wyglądać ich leczenie bo wyszlam zaledwie 2tygodnie temu i to samo to mogę robić w domu ..
 
Cześć dziewczyny :) Przeczytałam wszystkie strony i w końcu mogę się z Wami przywitac. Wychodzi na to ze jestem w 6 tygodniu. Ostatnia miesiączka zaczęła się 1lipca. 30lipca pierwszy test - pozytywny, a 3 sierpnia drugi test bardzo pozytywny :D 5dni po owulacji czułam już ze jestem w ciąży :) To moja pierwsza ciąża i udało się w pierwszym cyklu, więc jestem zaskoczona ze tak szybko i bardzo szczęśliwa :) Mam tylko nadzieje ze wszystko będzie dobrze i nie mogę się doczekać aż potwierdzi to lekarz 17 sierpnia. Gratuluję Wam przyszle mamusie i cieszę się że będziemy mogły się tu wspierać :)
 
Cześć dziewczyny :) Przeczytałam wszystkie strony i w końcu mogę się z Wami przywitac. Wychodzi na to ze jestem w 6 tygodniu. Ostatnia miesiączka zaczęła się 1lipca. 30lipca pierwszy test - pozytywny, a 3 sierpnia drugi test bardzo pozytywny :D 5dni po owulacji czułam już ze jestem w ciąży :) To moja pierwsza ciąża i udało się w pierwszym cyklu, więc jestem zaskoczona ze tak szybko i bardzo szczęśliwa :) Mam tylko nadzieje ze wszystko będzie dobrze i nie mogę się doczekać aż potwierdzi to lekarz 17 sierpnia. Gratuluję Wam przyszle mamusie i cieszę się że będziemy mogły się tu wspierać :)
Super gratulacje, też ostatnia miesiączka 1.07 więc ten sam lub podobny termin 😍
 
reklama
Do góry