reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Ja też ostatnia miesiączka 1.07 ale widocznie miałam dużo później owulację i mam dużo młodszą ciążę bo beta z dziś to 210 😉 więc termin będę mieć pewnie na połowę kwietnia ,a kto wie czy nie dalej 🙈
A ja Bety w sumie nie robię po tych dwóch wyraźnych testach. Czekam na wizytę :) a Ty kiedy wybierasz się pierwszy raz do ginekologa? A może już byłaś? Ja chcialam trochę wczensiej niż 17 sierpnia ale ma urlop. Myślę że końcówka 7 tygodnia to chyba będzie ok jak na pierwszą wizytę ale nie mogę się doczekać :)
 
Ja też ostatnia miesiączka 1.07 ale widocznie miałam dużo później owulację i mam dużo młodszą ciążę bo beta z dziś to 210 😉 więc termin będę mieć pewnie na połowę kwietnia ,a kto wie czy nie dalej 🙈
Ja bety nie mierze więc póki co to też tylko internetowo wyliczenia ale też się dowiem dopiero na usg 😜
 
A ja Bety w sumie nie robię po tych dwóch wyraźnych testach. Czekam na wizytę :) a Ty kiedy wybierasz się pierwszy raz do ginekologa? A może już byłaś? Ja chcialam trochę wczensiej niż 17 sierpnia ale ma urlop. Myślę że końcówka 7 tygodnia to chyba będzie ok jak na pierwszą wizytę ale nie mogę się doczekać :)
Byłam dwa dni temu bo miałam ogólnie wizytę kontrolną, i powiedziałam właśnie że testy wyszły pozytywnie ale dość blado więc to dopiero początek i na USG rzeczywiście nic nie widać jeszcze prócz tego że endometrium jest powiększone ,więc zalecił mi lekarz od razu badania morfologii i od razu HCG by wiedzieć dokładniej który to tydzień , następne USG na spokojnie za miesiąc żeby już było serduszko skoro teraz nawet pęcherzyka ani ciąży ani nic nie było widać
 
Hej :) wygląda na to że i ja dołączam do grona kwietniowek :) wczoraj 2 soczyste krechy na teście i dzisiaj wynik bety 2990 [emoji33][emoji7] Taka niespodziewajka bo testowałam pod koniec lipca 5 dni po terminie @ i była jedna krecha :) przewidywany termin 02.04.2020 :)

Witaj!!! 😍 gratulacje!!! ❤️❤️❤️ Wyglada na to, że mamy ten sam termin - ja też 02.04.2021 potwierdzony już wstępnie przez lekarza 😃 a jak wyjdzie w praniu to zobaczymy 🙈 w każdym razie, razem raźniej! 💪 opowiadaj jak się czujesz :)

Cześć dziewczyny :) Przeczytałam wszystkie strony i w końcu mogę się z Wami przywitac. Wychodzi na to ze jestem w 6 tygodniu. Ostatnia miesiączka zaczęła się 1lipca. 30lipca pierwszy test - pozytywny, a 3 sierpnia drugi test bardzo pozytywny :D 5dni po owulacji czułam już ze jestem w ciąży :) To moja pierwsza ciąża i udało się w pierwszym cyklu, więc jestem zaskoczona ze tak szybko i bardzo szczęśliwa :) Mam tylko nadzieje ze wszystko będzie dobrze i nie mogę się doczekać aż potwierdzi to lekarz 17 sierpnia. Gratuluję Wam przyszle mamusie i cieszę się że będziemy mogły się tu wspierać :)

Wielkie gratulacje! ❤️ To też moja pierwsza ciąża, więc tym bardziej się ekscytuje, ale póki co wręcz to dalej do mnie nie dociera, mimo że na USG widziałam już bijące serduszko ❤️ 🙈
Jak się czujesz? I na kiedy wypada Ci termin? ;)
 
Dziewczyny a tak w ogóle jak u was z jedzeniem? Macie jakieś zachcianki czy od czegoś was odrzuca? U mnie jakaś masakra 🤪 zanim zaszłam w ciąże byłam na diecie wiec tylko eko i fit produkty, a teraz kiedy by to się najbardziej przydało to ja mam ciagle ochotę na fast foody... 🤦🏻‍♀️ Jak myśle o normalnym jedzeniu to mnie odrzuca, ale taką pizzę, kebaba, frytki czy hot doga to bym wciela od razu 😂 oczywiście nie ulegam pokusom, bo się skończy że przytylabym milion kg, ale ciężko mi z tym 🙈
 
reklama
Witaj!!! 😍 gratulacje!!! ❤❤❤ Wyglada na to, że mamy ten sam termin - ja też 02.04.2021 potwierdzony już wstępnie przez lekarza 😃 a jak wyjdzie w praniu to zobaczymy 🙈 w każdym razie, razem raźniej! 💪 opowiadaj jak się czujesz :)



Wielkie gratulacje! ❤ To też moja pierwsza ciąża, więc tym bardziej się ekscytuje, ale póki co wręcz to dalej do mnie nie dociera, mimo że na USG widziałam już bijące serduszko ❤ 🙈
Jak się czujesz? I na kiedy wypada Ci termin? ;)
Zazdroszczę Ci ze juz widzialas bijące serduszko :) czuje się dobrze chociaż jestem często śpiąca i zmęczona a rano juz nie moge dospać i sie kręcę mimo że jestem śpiochem ;) pobolewa mnie podbrzusze (ale nie jakoś uciążliwie) no i mam obolałe piersi te objawy mam już od około 5-7dni po owulacji więc tak mi się zdawało że coś jest grane :D
 
Do góry