reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Ja to chyba mam pecha 😓 byłam wczoraj w przychodni bo ginekolog zlecił mi badania morfologię i beta HCG bo na USG jeszcze nic nie widać i patrzę wczoraj po południu wszystkie wyniki są oprócz bety😢 a jak ściągnęłam wyniki jest napisane że brak krwi do beta HCG i dzwoniłam rano że jak to pani mi nie pobrała skoro było wszystko na skierowaniu to przeprosiła że nie wie jak to się stało i dziś znowu mnie kłuli i już m nadzieję że dziś bede mieć wynik bety bo lekarz zlecił tylko po to by stwierdzić jaki to mniej więcej wiem ciąży no testy wychodzą pozytywnie a na USG jeszcze nic nie widać więc się pewnie owulacja przesunęła i ciąża będzie dużo mlodsza. Mam nadzieję że po południu będą wyniki to dam znać. Trzymajcie kciuki by było wszystko dobrze.
 
reklama
A który to tydzień u Ciebie? Ja zarzekałam sie, ze bety nie bede robic itd., ale przyznaje sie, ze dziś w końcu zrobiłam. Nie bede raczej robic kolejnej, żeby przyrost sprawdzić, ale po prostu nie wiedziałam na kiedy sie umowic do ginekologa. A tak, jak dostanę dzisiejszy wynik to podam swojemu lekarzowi i ob juz sobie wyliczy kiedy mniej więcej powinnam przyjść....
u mnie dziś dopiero 4+6, ale test wyszedł juz tydzień temu, wiec kompletnie nie wiem kiedy isc do ginekologa, zwłaszcza, ze w poprzedniej (a raczej w pierwszej, bo poprzednia była biochemiczna miesiąc temu) było wręcz odwrotnie - wszystko wyszło pozniej, ale wtedy tez cykle miałam nieregularne i długie.
Nie mam pojęcia który niestety, bo miałam mocno nieregularne okresy, ostatni zaczął się 6 lipca, a owulacja była dość późno bo pewnie koło 25 lipca. Nie umiem określić konkretnie.
 
Ja jestem zmeczona bardziej niz zwykle, ale tez sa upaly ipracuje na etat z 2 dzieci w domu... wiec jestem przemeczona od jakiegos pol roku.. poza tym objawow brak, w poprzednich ciazach tylko lekkie mdlosci bardzo sporadycznie :)
 
We wtorek beta 6, wczoraj 14, a dzisiaj w końcu coś widać na teście [emoji7] chyba idziemy w dobra stronę
IMG_20200807_123257.jpeg
 
We wtorek beta 6, wczoraj 14, a dzisiaj w końcu coś widać na teście [emoji7] chyba idziemy w dobra stronę Zobacz załącznik 1159567
Oo, a ja właśnie chciałam pisać, że udało mi się niepostrzeżenie podejść do apteki i oczywiście już zrobiłam test i wyszedł negatywny, więc stwierdziłam - aha, to nie to. Okres powinnam dostać w poniedziałek, i dziś mnie głowa boli, a zawsze mnie głowa przed okresem boli. Tak czy siak, za parę dni będę miała pewność.
 
Oo, a ja właśnie chciałam pisać, że udało mi się niepostrzeżenie podejść do apteki i oczywiście już zrobiłam test i wyszedł negatywny, więc stwierdziłam - aha, to nie to. Okres powinnam dostać w poniedziałek, i dziś mnie głowa boli, a zawsze mnie głowa przed okresem boli. Tak czy siak, za parę dni będę miała pewność.
Jeszcze nic straconego. Ja w poniedzialek zrobiłam negatywny a w środę już wyraźny pozytywny :) a głowa też mnie kilka dni bolała ;)
 
reklama
Do góry