reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Hey dziewczyny wczoraj byłam na wizycie. Rano dostałam wyniki moczu i okazały się bardzo złe. Liczne bakterie, leukocyty itd. Oczywiście zaczęłam czytać jakieś fora, szukać w internecie i się załamałam. Poszłam na wizytę z płaczem i myślą, że na pewno będzie coś nie tak! Forum nie czytałam kilka dni bo mnie trochę stresowało. Słuchajcie okazało się, że serduszko pięknie bije. Mam 9+2 (dwa dni różnicy w moich obliczeniach ale według P. Ginekolog jest idealnie). Rozmiar 2.7cm i pięknie się ruszało! Dostałam absolutny ZAKAZ czytania w internecie co może mi dolegać. Czytania złych rzeczy i zamartwiania się na sile! Wszystko mi wytłumaczyła i dała do zrozumienia, że żeby na takim etapie doszło do poronienia bądź zatrzymania akcji serca musiałby być naprawdę ciezki długo nieleczony przypadek chorób. Uspokoiła mnie bakteriami w moczu, uspokoiła torbielem, który mam. I jako receptę wypisała zakaz czytania historii innych kobiet 🙊 mówiąc , ze każdy organizm jest inny, każda kobieta ma inne wyniki krwi , inne ciało i porównywanie swojego przypadku do 728272 innych jest bardzo głupie a jedyne co w chwili obecnej naprawdę źle wpływa na dziecko to stres. Dlatego będę tu czasem wpadać i czytać ale chce się ograniczyć, wyciszyć! Nie stresujcie się będzie dobrze, lepiej być optymista i mieć nadzieje ❤ Psychika tez dużo może zdziałać!
Brawo!!! Gratuluję Ci Dzidzi ❤, rosnijcie zdrowo! 😃
Słuszne podejście nie czytaj tych durnych artykułów w sieci, nie nakrecasz siei slusznie, a do nad zajrzyj i napisz co dobrego u Ciebie 😘😘😘!
 
reklama
Dokładnie, mnie też to forum trochę dobija. Tez wkręcam siebie niepotrzebnie jak czytam. Mijam posty o poronieniach, a czytam o wizytach i pięknych serduszkach ❤❤

Ja czekałam az wyzdrowieje mam jeszcze lekko zapchany nos ale tak delikatnie. Myślicie, że to może wpłynąć na wyniki morfologii i moczu? W piątek mam zamiar jechać i zbadać
Mój mąż jak widzi że się stresuje to mi zabrania czytać i mówi że głupotę robię i niczemu to nie służy.
 
Mój mąż jak widzi że się stresuje to mi zabrania czytać i mówi że głupotę robię i niczemu to nie służy.
Ma rację chłop..
Mój też mi tak mówi, ale wiecie co?
Tak mnie wkur*** mój mąż jakoś taka jestem nabuzowana hormonami, że się zachowuje jak jakąś obrażona 🤣🤣🤣 próbuje to ogarnąć, ale jakoś mnie wkurza wszystko haha 🤣🤣
 
Dokładnie, mnie też to forum trochę dobija. Tez wkręcam siebie niepotrzebnie jak czytam. Mijam posty o poronieniach, a czytam o wizytach i pięknych serduszkach ❤❤

Ja czekałam az wyzdrowieje mam jeszcze lekko zapchany nos ale tak delikatnie. Myślicie, że to może wpłynąć na wyniki morfologii i moczu? W piątek mam zamiar jechać i zbadać
A pewnie jak wczoraj przeczytałam takie negatywny, to ze złością wyłączyłam forum, jak bym chciała czytać o takich rzeczy to Internet jest juz wystarczajaco zaspany.
Jak @Martxx1 czytam o ❤❤❤zabawnych sytuacjach, pomysłach na obiad, film, polecenia kosmetyków czy co wymyślił mąż 😉😉😉! Siła forum to doświadczenie, uśmiechy i Wasza/ Nasza energia! Buziaki @allhere 😘😘😘!
 
reklama
Do góry