reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Ja właśnie czekam na wyniki drugiej bety.. Jezu, oby się udało, bo testy jak były blade tak dalej nie ma szału. A przy okazji pytanie do bardziej doświadczonych - to możliwe w tak wczesnej ciąży, żebym miała mdłości, wymioty i zawroty głowy? Byłam przekonana że to zwykle koło 6 tygodnia się zaczyna.
 
Gratulacje :-)

Tak sobie myślę czy te wspomagane porody nie kończą się właśnie gorzej niż te typowo naturalne.
Tydzień chodziłaś bez wód? To można tak? Mojej kuzynce ostatnio powiedzieli, że od czasu kiedy wody zaczęły się sączyć w ciagu 24 h powinna urodzic, jak nie to wywołają Idziesz do przodu, trzymam kciuki &&&Moze na spacer wyjdź i znajdź do apteki



Ja dwie ciąże i porody przeszłam spokojnie. Nic mi nie dokuczało, żadnych wymiotów, opuchlizn, luz. Myślałam ze jestem stworzona do chodzenia w ciąży i rodzenia, ale ta trzecia ciąża mówi ze chyba jednak nie [emoji23] dobija mnie zmeczenie, mogłabym leżeć cały dzień.
A co do płci, to ja mam dwie córki, obie ciąże bez wielkich zachcianek, słodyczy dużo jadłam żadnych mdlosci, wymiotow, zgagi
Niee, wody odeszły tydzień przed terminem i godzinę później byłam w szpitalu. 8 godzin czekali, czy się pojawia skurcze, a że się nie pojawiły, to podali oksytocynę.
 
Ja właśnie czekam na wyniki drugiej bety.. Jezu, oby się udało, bo testy jak były blade tak dalej nie ma szału. A przy okazji pytanie do bardziej doświadczonych - to możliwe w tak wczesnej ciąży, żebym miała mdłości, wymioty i zawroty głowy? Byłam przekonana że to zwykle koło 6 tygodnia się zaczyna.
To trzymamy kciuki i daj znać! U mnie w pierwszej ciąży mdłości były dopiero właśnie koło 6 tyg i trwały jakoś dwantygodnie
 
Dziewczyny czy zdarzają Wam się dni w których nie odczuwacie żadnych objawów ciąży ? Ja wstałam dzisiaj bez bólu piersi, bez uczucia napięcia w brzuchu - totalnie nic. Boje się że przeziębienie z którego zaczynam wychodzić mogło coś zaszkodzić :(
 
Myślę że wszędzie jakaś równowaga sie należy heh😜, ja miałam cuudowna ciąże, zero objawów, synek jakoś mi nigdzie nie naciskał i jeszcze jak już miałam skurcze porodowe to jeździliśmy od sklepu do sklepu płytek do kuchnia szukac🤣także liczę że i ta będzie dla mnie łaskawa..

Ale co do smaków to miałam, ochotę pierw na kwaśne a potem już tylko słodkie i ostre, a teraz to nie mam smaków ale odrzuciło mnie od słodkiego
 
Dziewczyny czy zdarzają Wam się dni w których nie odczuwacie żadnych objawów ciąży ? Ja wstałam dzisiaj bez bólu piersi, bez uczucia napięcia w brzuchu - totalnie nic. Boje się że przeziębienie z którego zaczynam wychodzić mogło coś zaszkodzić :(
Ja niedługo wchodzę w 6 tydzień i w sumie prawie żadnych objawow... No może oprócz senności. I miewam straszne wzdęcia. Brzuch jak balon itd. A dziś szok, bo wstałam, brzuch plasciutki, a na wadze kg mniej. Nie wierze, ze schudłam ten kg, wiec pewnie kwestia wody w organizmie albo właśnie wzdęć, których dziś nie mam. Nie mam tez żadnych zachcianek, wstrętow ani mdłości. Piersi trochę większe, ale nie bola. Myśle, ze na taj wczesnym etapie nie powinnismy sobie nic wmawiać jesli chodzi o objawy😉 jedna z dziewczyn tu pisała, ze miała objawy, a miała wtedy ciąże biochemiczna... w mojej 1 ciazy piersi jakoś pozniej zaczęły bolec, a tak to poza jedzeniem śledzi i wstrętem do kawy i herbaty, w 1 trymestrze zero objawów, czułam sie rewelacyjnie.
 
reklama
U mnie zaraz po owulacji mega ból prawego jajnika. I to aż do dziś. Mdłości dzień przed pozytywnym testem się zaczęły a kreska ledwo widoczna. Cycki tak w miarę normalnie, tylko sutki przy dotyku bolą. A w poprzedniej ciazy (straconej) biust wielki i bolesny zaraz po owulacji. Jak przestał boleć to się okazało że zarodek obumarł...
 
Do góry