reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

dzisiaj o 19 mam wizytę, od razu dam znać co i jak. Mój się śmieje od samego początku, ze będą bliźniaki 🙈 😁 nie wiem czy bym podołała 🙈😅
Taaak czekamy na wieści!!!! ❤️

Dziewczyny ja wiem, że za wcześnie jeszcze, ale myślałyście o porodzie w domu? Ja bym bardzo chciała, mój mąż średnio ;)
Ja szczerze mówiąc nigdy o tym nie myślałam :p jakoś mnie to nie przekonuje. Mam już upatrzoną placówkę medyczną w której na pewno chce urodzić ❤️
 
reklama
No myśle, że jak wszystko będzie dobrze, to na pewno! Bo wizyta 02.09 to będzie już prawie 10 tydzień 😃 nie mogę się doczekać ❤
Ojej! Tak długo czekać, ja bym nie wytrzymała. Miałam termin z nfz na 21.08, ale nie dałabym rady 5ytyle wytrzymać i zapisalam sie prywatnie na 13.08 :D Ale ja to z reguły niecierpliwa jestem, w pierwszej ciąży poleciałam do lekarza od razu pi zobaczeniu 2 kreseczek, choć teraz już wiem, ze i tak nic nie widac nigdy :D
 
Taaak czekamy na wieści!!!! [emoji3590]


Ja szczerze mówiąc nigdy o tym nie myślałam [emoji14] jakoś mnie to nie przekonuje. Mam już upatrzoną placówkę medyczną w której na pewno chce urodzić [emoji3590]
Może u mnie to inaczej, bo to już 3 raz ;-) tak samo mogłabym nie znać płci, ale tutaj znów mąż się stawia. Powiedział, że mogę wyjść z gabinetu, jak babka będzie mówić jaka płeć [emoji23]
 
Dziewczyny, ale tu emocje😀 XKalax, to teraz już spokojnie czekać do wizyty, żeby się nie stresować za dużo 😀 słuchajcie, a macie już jakieś objawy, które mogą sugerować ciążę? Nie chodzi mi oczywiście o wyniki testów i bet 😉
 
A co do porodu w domu... Bardzo mi się podoba ta idea, ale poprzedni poród miałam cesarkę, bo mimo skurczy partych przez dwie godziny młoda nie chciała wyjść. Namęczyłam się przeokrutnie i chyba już bym się nie odważyła w domu po moich przebojach
 
A co do porodu w domu... Bardzo mi się podoba ta idea, ale poprzedni poród miałam cesarkę, bo mimo skurczy partych przez dwie godziny młoda nie chciała wyjść. Namęczyłam się przeokrutnie i chyba już bym się nie odważyła w domu po moich przebojach
Ja to bym chciała cesarke :( Ale niestety już nie ma takiego przepisu, że po pierwszej cesarce można odmówić porodu naturalnego :(
 
Ojej! Tak długo czekać, ja bym nie wytrzymała. Miałam termin z nfz na 21.08, ale nie dałabym rady 5ytyle wytrzymać i zapisalam sie prywatnie na 13.08 :D Ale ja to z reguły niecierpliwa jestem, w pierwszej ciąży poleciałam do lekarza od razu pi zobaczeniu 2 kreseczek, choć teraz już wiem, ze i tak nic nie widac nigdy :D
Ja miałam pierwsza wizytę wczoraj 🤗 tez nie mogłam wytrzymać i poszłam prywatnie 😉 02.09 będę już druga wizytę 😊
 
reklama
Do góry