reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Też się tak czuję, do tego strasznie zbrzydłam, ciągle mi coś wyłazi na twarzy...tragedia...cycki też paskudne, wielkie i z takimi żyłami widocznymi...😭😭 i jak tu się czuć seksownie przed mężem...🤔🤔
Założę się, że Twój mąż świata za Tobą nie widzi. Kobiety często sobie wkręcają rzeczy, o których facet nawet by nie pomyślał :) A już na wielkie cycki to na pewno nie będzie narzekał 🤣
 
reklama
Przy pierwszej ciąży też mi stopy urosły 😁 a mam pytanie do dziewczyn, które już rodziły... Czy po porodzie miałyście opuchnięte całe nogi? Ja miałam dwa klocki jak czasem babciunie mają... Może dlatego że po cc, pamiętam że mój brat był przerażony i aż mi je masował, takie banie były. Trwało to ok. tygodnia
Ja przez cała ciąże w ogóle nie puchlam, mimo ze upały były. Za to po cc i tych wszystkich kroplowkach spuchlam tak, ze wyglądałam jakbym chlala nonstop😐 po powrocie ze szpitala chciałam sie trochę pocieszyć i weszłam na wagę, a tu tylko 2,5 kg mniej miałam! Mimo, ze dziecko ważyło 3950 plus wiadomo, wody itd. Także właśnie tak spuchlam...
 
A ja nie mam zachcianek... Objawy osłabły... 🙄Ach.. I znowu człowiek będzie sobie wkręcał aż do prenatalnych
Gosia bez paniki:) Ja dzis poszlam na pizze do Wloskiej pizzerii...Zjadłam pyszne calzone z nadzieją,ze Pani nie klamala ze wszystkie sery są pasteryzowane.Teraz mam takie mdlosci ze leżę i modlę sie zeby przeszło,do tego piersi mnie bolą i swedzą jak niewiem. Wiec ciesz, sie Kochana i nie smuć bo nie ma za czym tesknic a dziecko ma sie dobrze na pewno:)
 
Też się tak czuję, do tego strasznie zbrzydłam, ciągle mi coś wyłazi na twarzy...tragedia...cycki też paskudne, wielkie i z takimi żyłami widocznymi...😭😭 i jak tu się czuć seksownie przed mężem...🤔🤔
A mój właśnie stwierdził, że nie wie jak to jest, ale że w ciąży jestem bardziej sexy :p
Ale w sumie ja na cerę narzekać nie mogę bo mam faktycznie bardzo ładna, włosy też, cycki urosły, brzuszek się zaokrąglił więc może to dlatego 🤪
 
Przy pierwszej ciąży też mi stopy urosły 😁 a mam pytanie do dziewczyn, które już rodziły... Czy po porodzie miałyście opuchnięte całe nogi? Ja miałam dwa klocki jak czasem babciunie mają... Może dlatego że po cc, pamiętam że mój brat był przerażony i aż mi je masował, takie banie były. Trwało to ok. tygodnia
Dokaldnie ja mialam tak samo po cc stopy takie banie że patrzeć na nie nie mogłam 🙈ale też jakoś po tygodniu zeszło, tak jak pisze MP 90 to od zebrania się wody w organizmie
 
Gosia bez paniki:) Ja dzis poszlam na pizze do Wloskiej pizzerii...Zjadłam pyszne calzone z nadzieją,ze Pani nie klamala ze wszystkie sery są pasteryzowane.Teraz mam takie mdlosci ze leżę i modlę sie zeby przeszło,do tego piersi mnie bolą i swedzą jak niewiem. Wiec ciesz, sie Kochana i nie smuć bo nie ma za czym tesknic a dziecko ma sie dobrze na pewno:)
Hormony warjuja.. Za dużo się martwię ostatnio... Muszę jeszcze poczekać do prenatalnych wtedy będe spokojniejsza
 
reklama
Do góry