reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Dziewczyny! Przedstawiam Wam moją 4cm czupakabrę 🥰😍❤ 11tydzien, za 2 tyg prenatalne mam 😊
Patrzcie jaki ma piękny nos moje dziecko 🤣 lekarz aż się zaśmial, mowi, ze piekna kosc nosowa 😁

Na mocz mam antybiotyk, w pochwie infekcji nie mam i martwi go mój pecherz. Mam antybiotyk doustnie i dopochwowo. Za 2 tyg z badaniem moczu, jak nie będzie poprawy, to będą szukać przyczyny.
Endokrynologa mam na środę. O dawce zadecyduje już on. Zobacz załącznik 1177663
ślicznotek 😍😍😍😍 Gratulacje! 🥰
 
reklama
Jak ja to rozumiem fakt że to mieszkanie już bez kredytu ale 4 piętro bez windy i 45m2 dla 3ki + psa już ciasno a co dopiero jeszcze kolejny bobas i teraz próbujemy sprzedać Nasze i kupujemy 12m2 większe w nowym bloku musimy dobrać 170 tys kredytu paranoja z cenami nieruchomości :/
A my dziewczyny mamy jedno mieszkanie 34m drugie pietro od męża, a ja wykupiłam dwoje 37m z balkonem, docelowo salon z kuchnia i sypialnia, mieszkanie na parterze i tez plan taki, ze pomieszkamy ile się będzie dało z 2-3 lata i znowu coś kolejnego będziemy szukać.. fakt jest taki, ze marzymy o domku, te dwa mieszkania pójdą na wynajem i mam nadzieje, ze jakoś to zarobi na kredyt.. póki co na szczęście nie mamy żadnego kredytu.. ale tez przeprowadzka na niewiele większe mieszkanie, ale już inaczej zagospodarujemy przestrzeń. 😊
 
O ja też dziś kończę 1 trymestr i jutro już 2 [emoji7] nam nadzieję że samopoczucie będzie lepsze niż w 1. Wczoraj miałam w pracy ciężki dzień. Tak byłam zawalona obowiązkami że nie miałam czasu zjeść [emoji33] ale dziś już piąteczek więc jutro będę cały dzień leniuchować. Miłego dnia kobietki [emoji4]
Jak liczycie koniec 1 trymestru? Jak się skończy 13 tydzień?
 
My nieraz rozmawiamy z mezem co byśmy zrobili gdybyśmy nie mieli możliwości mieszkać tu w domu i napewno byśmy mieli kredyt mniejsze mieszkanko i zycie calkiem inaczej by nam sie toczyło nie mogłabym sobie pozwolić na zostanie w domu z dzieckiem itp tak więc każdy mozna powiedzieć z nas ma inna historie a kredyt ma pewnie 80peocent Polaków bo jak sie czegos dorobić w naszym kraju?

Ps siedzę dzis pierwszy raz nad kibelkiem i modlę sie o to zeby popuścilo 🤢🤢🤢
 
Dziewczyny! Przedstawiam Wam moją 4cm czupakabrę 🥰😍❤ 11tydzien, za 2 tyg prenatalne mam 😊
Ale już duża dzidzia! Pięknie

My się przeprowadzamy do domu niedługo. Wyboru nie mielismy dużego z projektów które są tu oferowane i mamy bardzo rozbudowany parter z 2 sypialniami, i 2 sypialnie na pietrze wiec trochę do kitu bo wolałabym dzieci na moim poziomie i tez cześć prywatna całkowicie na pietrze a nie tak. Właśnie, śpi ktoś na innym poziomie niż dzieci? Myślimy o dobudowie 2 sypialni na pietrze bo akurat można i tak zaprojektowane jest layout i fundamenty ale nie po to kupujemy gotowy wykończony projekt żeby się zaraz za budowę zabierać.
 
Dziewczyny! Przedstawiam Wam moją 4cm czupakabrę 🥰😍❤ 11tydzien, za 2 tyg prenatalne mam 😊
Patrzcie jaki ma piękny nos moje dziecko 🤣 lekarz aż się zaśmial, mowi, ze piekna kosc nosowa 😁

Na mocz mam antybiotyk, w pochwie infekcji nie mam i martwi go mój pecherz. Mam antybiotyk doustnie i dopochwowo. Za 2 tyg z badaniem moczu, jak nie będzie poprawy, to będą szukać przyczyny.
Endokrynologa mam na środę. O dawce zadecyduje już on. Zobacz załącznik 1177663
Przepiękne dziecko ❤️❤️❤️

Jestem w szoku, że jest taka różnica w wyglądzie, w sensie 7 tydzień taka krewetka a 11 mały wielki człowiek 🥰🥰
 
My nieraz rozmawiamy z mezem co byśmy zrobili gdybyśmy nie mieli możliwości mieszkać tu w domu i napewno byśmy mieli kredyt mniejsze mieszkanko i zycie calkiem inaczej by nam sie toczyło nie mogłabym sobie pozwolić na zostanie w domu z dzieckiem itp tak więc każdy mozna powiedzieć z nas ma inna historie a kredyt ma pewnie 80peocent Polaków bo jak sie czegos dorobić w naszym kraju?

Ps siedzę dzis pierwszy raz nad kibelkiem i modlę sie o to zeby popuścilo [emoji1785][emoji1785][emoji1785]
Ja i tak czy siak wracam do pracy po macierzyńskim wystarczająco się wysiedze teraz w domu na L4 i rok z dzidziolem. Człowiek inaczej funkcjonuję jak rano musi wstać umalować się i iść " do ludzi" :)
 
reklama
Do góry