reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Wiesz co mamy tu dom świeżo wykończony, został pokoik dla dzieci wykończyć co wlasnie maz z teściem robią, mam oddzielne piętro 120m2 ogromny ogrod w ktorym mam i zjezdzalnie i 2 piaskownice i domek hustawki dla dzieci, na dole mam tesciowa ktora mi ogromnie pomaga i psychicznie i z dzieckiem ale na zasadzie takiej ze i my jej pomagamy bo ma 24 letniego syna z porażeniem mozgowym plus jest po wycięciu macicy i przypadkowym wycięciu części jelita, więc nie może dzwigac, szkole od przedszkola do lo mamy 300m od domu szkoda by mi było tego wszystkiego zostawić tym bardziej ze wiąże sie to z braniem kredytu a poki co nie mamy żadnych kredytow itp

Zazdroszczę domu :* i życia bez kredytu.

My oboje z Warszawy, więc nawet nie mamy gdzie uciec na wieś, poza tym mój że względu na pracę musi mieszkać w Warszawie. 44 metry kwadratowe z ogromnym kredytem, bez perspektywy na coś więcej. Już nie wspomnę jak wszystko jest drogie tylko dla tego, że to Warszawa. Ja nie narzekam, pieniądze się jakoś znajdą na życie, tego mnie nauczyli rodzice, raz lepiej raz gorzej... Jakoś się zawsze ułoży 🙂

Ale mąż..... Ma dobrze płatne, ale bardzo niestabilne zatrudnienie. Jednego miesiąca ma więcej pracy, kolejnego żadnej. Za to jego rodzice cały czas ryja mu głowę.. Że musi więcej, że co on robi że swoim życiem, że chyba mu nie wychodzi.. Także rozumiem, że facet chce robić za głowę rodziny - ale uważajcie na nich, łatwo się zatracają w tym, mój 2 lata temu skończył przez to z lekami na depresję 😘
 
Na 28 kwietnia z Om na 24 kwietnia z Usg i jeszcze pewnie wcześniej bo będę mieć CC a chyba biora tydzień lub nawet 2 przed :D
Dzis mam wizyte i leze sparalizowana ze strachu jeszcze nigdy tak sie nie balam przed Usg🤦‍♀️ maz mi melise zrobił
O kochana to czekam na wieści! Ja na 30 według USG a wedlug OM 26 kwiecień, ale wedlug makulatura powinnam być w 10 tc, a jestem w 8 😁😁
 
reklama
Do góry