reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny a ja jestem trochę podłamana, zaczyna mi być ciasno w spodniach, niby się dopinam ale za ciasno już, jutro muszę skoczyć do primark po jakieś ciuchy bo już mi nie wygodnie, to dopiero 12tydzien,boje się że znów tyle przytyje.. Czy wy też czujecie zmianę w ciuchach?, 🤔🤔😥
Tak... u mnie to samo. Jestem 12+5.
Myslalam, ze to jeszcze troche potrwa, a tu juz teraz musze stosowac trick z gumka, bo sie w zadne spodnie nie dopinam🙈
 
Dziewczyny a ja jestem trochę podłamana, zaczyna mi być ciasno w spodniach, niby się dopinam ale za ciasno już, jutro muszę skoczyć do primark po jakieś ciuchy bo już mi nie wygodnie, to dopiero 12tydzien,boje się że znów tyle przytyje.. Czy wy też czujecie zmianę w ciuchach?, [emoji848][emoji848][emoji26]
Ja też tak mam może nie tyle co ciasno ale nie wygodnie wszystko mnie gniecie :/ i też zaczęłam się rozglądać za legginsami z golfem [emoji23]
 
Dziewczyny jestem z majówek ale chciałabym zapytać czy któraś miała może w ciazy torbiel na jajniku ?
W poprzedniej, która niestety skończyła się poronieniem.

Ale spokojnie nie miała związku, lekarz uspokajał - czasem się robią i chwilę później wchłaniają. Także obserwuj i bez stresu :)
 
Dziewczyny a ja jestem trochę podłamana, zaczyna mi być ciasno w spodniach, niby się dopinam ale za ciasno już, jutro muszę skoczyć do primark po jakieś ciuchy bo już mi nie wygodnie, to dopiero 12tydzien,boje się że znów tyle przytyje.. Czy wy też czujecie zmianę w ciuchach?, 🤔🤔😥
9+6, wczoraj założyłam zazwyczaj luźne leginsy.... No nie dawało rady... Także właśnie idę składać zamówienie na leginsy i rajstopy ciążowe 😂
 
@emilka3210 - kiedy dowiedziałaś się, że spodziewasz się bliźniaków? Nie martw się, wynik w normie, to wynik w normie :)

@Patii_666 - mnie brzuch wyskoczył w 5 tc.... biorąc pod uwagę, że w pierwszej i drugiej ciąży brzuch był niewidoczny aż do 13 tc to czuję się z tym dziwnie. No i jeszcze lekarz badając mnie na fotelu stwierdził, że macicę mam taką jak na bliźniaki... No ale na usg bliźniak się nie pokazał, więc nie wiem co o tym myśleć.

My mieszkaliśmy na 3 pokojach 62 metry. To był koszmar. Troje dzieci i my, do tego mąż pracujący zdalnie. Mieszkanie było ładne, ale nieustawne, a my nigdy nie sądziliśmy, że z trójką dzieci zamieszkamy i źle rozplanowaliśmy pokoje. Chcieliśmy kupić większe mieszkanie, ale ceny u nas powalały. Ostatecznie stwierdziliśmy, że lepiej wziąć większy kredyt i się budować. Działki odpowiedniej nie znaleźliśmy, zaczęliśmy szukać domu i kupiliśmy w bardzo okazyjnej cenie, bo w drodze licytacji komorniczej. Remont trwał długo, ale wreszcie mieszkamy na swoim. Życie w domu a w mieszkaniu to inny komfort. Jeszcze pełno pracy przed nami, widmo 26 lat spłacania rat... Ale nie żałuję.
 
Dziewczyny jestem z majówek ale chciałabym zapytać czy któraś miała może w ciazy torbiel na jajniku ?
Ja mam teraz. Byłam w 5/6 tygodniu na wizycie bo czułam jakieś bóle z jednej strony i pomyślałam ze może pozamaciczna. A tam torbiel 6 cm i stad możliwe bóle. Ginka powiedziała ze po pierwszym trymestrze powinna się wchłonąć. W 8 tygodniu już zmalała do 4,3 cm wiec idzie w dobrym kierunku. Gdyby pojawił się nagle silny ból to może być torsja i trzeba na IP jechać a tak to obserwować spokojnie na wizytach.
 
reklama
U mnie tez od początku wyczułam takie podejście i może to i dobrze. Nawet usg tak szybko i tylko żeby sprawdzić czy jest zarodek w macicy a później czy bije serce. Nawet na ostatniej wizycie pytałam czy mogę nagrać dla męża to ginka tak oczywiście tylko mam zaczekać aż ona sprawdzi bo chce żebym nagrywała tylko radosne momenty.
USG jest szybko chyba dlatego, żeby zbyt długo nie narażać dzieciątka w ten sposób
 
Do góry