reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
O pęcherzu tez nic nie wiem. Moze ktoś doświadczony się wypowie. mam nadzieję że nie trzeba bo to straszne 😋

Nie wiem dlaczego, ale u mnie w miejscu gdzie robią te badania nawet w toalecie są kartki żeby mieć pełny pęcherz. Może obraz lepszy? Usg w 7 czy 8 tyg miałam przez brzuch i też miałam miec pełny pęcherz. Może dlatego, że dziecko jeszcze małe i jak jest woda w środu to lepiej widać? Nie wiem tak tylko się zastanawiam


A no tak ale u Ciebie to było przed ciąża a wtedy są mniej zaostrzone normy. A ja pierwszy raz zaczęłam brać w ciazy dopiero to pewnie chciał szybko żeby wynik wskoczył w normę :)
Racja, nie pomyślałam o tym.


Dzień dobry :)
Nie było mnie chwilę a tu 40stron 🙈
Ja dziś kończę 1 trymestr i jutro wchodzę w 4 miesiąc 😍 tak szybko minęło... Wczoraj cały dzień mnie brzuch bolał ale po wtorkowych prenatalnych- jakoś jestem dobrej myśli. Wyspalam się jak nigdy aż żal do pracy wstawać i jechać.
Ktoś dziś ma badania? Trzymam kciuki!!!

Który jesteś tydzień, że zaczynasz już II trymestr? Termin przesunął się na marzec?

Czekam pod gabinetem 😫

Kciuki zaciśnięte. Daj znać po wizycie
 
nieraz myslalam ale bym poszla do miasta spokoj, nie trzeba tyle kosic, pielic ogrodka ale potem przychodzi czas ze myślę co ja mowie dziecko biega po podworku, mam warzywa ze swojego ogrodu i przede wszystkim kochana teściowa której trzeba pomoc bo maz odszedł i mieszka gdzie indziej i tak naprawdę została sama ze wszystkim a moje dzieci maja kochana babcie i tak siedzimy i remontujemy powoli :) no i przedewszystkim codziennie rano mam taki widok z okna przy śniadaniu 🥰

Moze jeszcze nie wszystko stracone 🥰 jakis malutki domek z ogrodkiem:)
pięknie🥰
 
Ja mam 10+2 więc idziemy rowno... Czasami mnie zemdli.. Oczywiście senność lekka... I lekki ból piersi sporadycznie.. Prenatalne 30. 09.jestem teraz dobrej myśli....
U mnie 10+3 [emoji2960] czasem poranne spotkania z muszlą po myciu zębów i wieczorne mdłości od czasu do czasu. Generalnie chyba coraz lepiej [emoji846]
 
mam wrazenie, ze lekarze tak traktują te wczesne ciąże... na prawdę. Dla nich wszystko się może wydarzyc, a dla nas to cud i chciałybyśmy być traktowane jak najlepiej.. Ja dopiero po pierwszych prenatalnych czuje, ze lekarz traktuje moja ciaze poważnie, a ja od samego początku chodzę do niego prywatnie na wizyty i na wszystkie badania.
U mnie tez od początku wyczułam takie podejście i może to i dobrze. Nawet usg tak szybko i tylko żeby sprawdzić czy jest zarodek w macicy a później czy bije serce. Nawet na ostatniej wizycie pytałam czy mogę nagrać dla męża to ginka tak oczywiście tylko mam zaczekać aż ona sprawdzi bo chce żebym nagrywała tylko radosne momenty.
 
reklama
Nie wiem dlaczego, ale u mnie w miejscu gdzie robią te badania nawet w toalecie są kartki żeby mieć pełny pęcherz. Może obraz lepszy? Usg w 7 czy 8 tyg miałam przez brzuch i też miałam miec pełny pęcherz. Może dlatego, że dziecko jeszcze małe i jak jest woda w środu to lepiej widać? Nie wiem tak tylko się zastanawiam



Racja, nie pomyślałam o tym.




Który jesteś tydzień, że zaczynasz już II trymestr? Termin przesunął się na marzec?



Kciuki zaciśnięte. Daj znać po wizycie
Ja mam na 3.04 i dzisiaj w apce że również zaczynam II trymestr, wkooncu niech te mdłości i rzyganie pójdą w zapomnienie 🤣czas zacząć kwitnąć 🤣🤣
 
Do góry