reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Cala sie trzese. Zadzwonili z poradni genetycznej. mam się stawić jutro. Usg wyszło super. Pappa źle. Brzuch mnie boli ze zdenerwowania. Ratujcie dobrym słowem bo osiwieje do reszty :( nic wiecej nie wiem

Ps. Nie umiem dodać się do tej grupy...
Kochana spokojnie na pewno wszystko będzie dobrze, trzymam kciuki.
 
reklama
Ja właśnie wróciłam od dentysty jeszcze dwa ząbki do zrobienia, a w piątek wizyta mam nadzieję, że będzie wszystko w porządku.
 
Cześć Dziewczyny. Jestem nowa na forum.
Od którego tc można leczyć zęby?
Ja mam duze problemy z zebami, w zwiazku z tym iz zaczely, mnie bolec leczę je od 10tyg.. Dostaje słabsze znieczulenie i nie mam robionego zdjecia.. Gorsze jest ostry stan zapalny dla dziecka niz taka mala dawka znieczulenia..


Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Mnie też czeka dentysta na 100% ale trochę to odwlekalam,żeby być już w 2 trymestrze to spokojniejsza będę... a ze jeszcze nie zaczęło boleć to nie cierpię.
 
Ja tez mialam czekac do 2 trymestru... No ale sytuacja sie zmienila.. Dwa zeby tak bolały ze bol byl nie do wytrzymania...

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Aga - ale jak masz l4 nawet nielezace, to nie znaczy, ze mozesz tak sobie latac do woli po miescie. Jak Cie nie zastana, to musisz wyjasnic. Kontrole byly i te 2,5 roku temu niezaleznie od kodu w zwolnieniu...


Wczoraj mialam wizyte. Dzidzia sie strasznie wiercila. Nie dalo rady zbadac dlugosci crl. Przeziernosc jakos w locie zlapana 2,5.
Lekarz mowil, ze to za szybko mowic, ale jest szansa na dziewczynke :)
 
Do góry