reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Wiesz , wczoraj się pokusiłam i znalazłam Mameginekolog na facebooku ;) pooglądałam zdjęcie USG i przyjrzałam się swojemu z przekroju ale chyba poczekam co mi moja pani ginekolog powie ;) Z tego co czytałam Mamaginekolog też raczej pewna płci nie jest tylko raczej strzela ;)
No tak[emoji5] nie oglada dzieciatka na zywo wiec nie moze byc pewna. To tylko zdjecie [emoji5]

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja z aplikacji korzystam i dziala :) jak na gorze sa zakladki kolejno -forum,nieprzeczytane,subskrypcję, bierzesz udział, to ja klikam w ''bierzesz udział ''i mam wszystkie wątki w których się udzielalam włącznie z grupą :)
 
Hej wszystkim,trochę dużo pisałyscie.:),niewiem czy wszystko dokładnie doczytałam. Nie odzywałam sie bo leżałam kilka dni w szpitalu-podejrzenie cukrzycy.I sama teraz nie wiem czy ją mam czy nie.Stosuje diete niskowęglowodanową.Na wypisie ze szpitala mam wpisane nietolerancja glukozy,i takiej inf na konsultacji udzieliła mi dr internista.Powiedziała ,że to nie cukrzyca.Wczoraj zas miałam prenatalne i tam dr pytał,czy jakas cukrzyca występuje w rodzinie,no to mówię mu to co sama usłyszałam.On na to ,że w ciąży nie ma czegoś takiego jak nietolerancja glukozy ,bo albo jest cukrzyca albo jej nie ma.I teraz sama nie wiem o co chodzi muszę dopytac moja gin.Usg genetyczne ok ,zobaczymy co bd po krwi,bo tez miałam test Pappa.Moniczek daj znac co u Ciebie powiedzieli ,bo jak by było duze ryzyko to też maja do mnie dzwonic .
Dziewczynki ,które maja cukrzycę jak to u was jest?
Witam nowe mamusie ,ktoś mnie z kolejki wyrzucił:-D:-D:-D,do tej pory byłam najstarsza.
Cieszę się ,że wszystkie wizyty ok.
Spróbuje i ja ogarnąc ta zamknięta grupe,bo jestem zielona w te tematy
 
Na tel.dziala ale tylko.przez przrgladarke. Przez aplikacje Babyboom nie dziala. Nic takiego nie widze. No trudno[emoji5]

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
Wejdz w nieprzeczytane i tam szukaj, ja tak mialam nic mi sie nie wyswietlalo w bierzesz udzial, potem jak juz znajdziesz wejdz i kliknij w prawym gornym rogu w plusik i potem forum będziesz miala w subskrypcji i w nieprzeczytanych.
Hej wszystkim,trochę dużo pisałyscie.:),niewiem czy wszystko dokładnie doczytałam. Nie odzywałam sie bo leżałam kilka dni w szpitalu-podejrzenie cukrzycy.I sama teraz nie wiem czy ją mam czy nie.Stosuje diete niskowęglowodanową.Na wypisie ze szpitala mam wpisane nietolerancja glukozy,i takiej inf na konsultacji udzieliła mi dr internista.Powiedziała ,że to nie cukrzyca.Wczoraj zas miałam prenatalne i tam dr pytał,czy jakas cukrzyca występuje w rodzinie,no to mówię mu to co sama usłyszałam.On na to ,że w ciąży nie ma czegoś takiego jak nietolerancja glukozy ,bo albo jest cukrzyca albo jej nie ma.I teraz sama nie wiem o co chodzi muszę dopytac moja gin.Usg genetyczne ok ,zobaczymy co bd po krwi,bo tez miałam test Pappa.Moniczek daj znac co u Ciebie powiedzieli ,bo jak by było duze ryzyko to też maja do mnie dzwonic .
Dziewczynki ,które maja cukrzycę jak to u was jest?
Witam nowe mamusie ,ktoś mnie z kolejki wyrzucił:-D:-D:-D,do tej pory byłam najstarsza.
Cieszę się ,że wszystkie wizyty ok.
Spróbuje i ja ogarnąc ta zamknięta grupe,bo jestem zielona w te tematy


 
Na tel.dziala ale tylko.przez przrgladarke. Przez aplikacje Babyboom nie dziala. Nic takiego nie widze. No trudno[emoji5]

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom

a próbowałaś tak jak ja pisałam? bo mi przez apke działa


Ja z aplikacji korzystam i dziala :) jak na gorze sa zakladki kolejno -forum,nieprzeczytane,subskrypcję, bierzesz udział, to ja klikam w ''bierzesz udział ''i mam wszystkie wątki w których się udzielalam włącznie z grupą :)
 
reklama
Do góry