reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

reklama
hehe tak to właśnie czasami jest, w pierwszej ciąży mieliśmy przeczucia że chłopak i imię było wybrane w 5 minut :-)
teraz są jeszcze dylematy ale wstępnie Szymek, Krzyś po moim tacie lub Wojtuś :-)
a u Was jakie typy?

U nas dla dziewczynki chyba Iga a.dla chlopca Staś, Olek albo Radek ☺

Wojtuś i Szymek bardzo ladnie, tez mi sie podobaja ale juz mamy w rodzinie bliskiej.
 
U nas dla dziewczynki chyba Iga a.dla chlopca Staś, Olek albo Radek [emoji5]

Wojtuś i Szymek bardzo ladnie, tez mi sie podobaja ale juz mamy w rodzinie bliskiej.
Olek- moje nazwisko[emoji5] ja w sumie nawet pomyslu nie mam na imiona. Dla dziewczynki mi sie podoba Liliana ale maz sie nie zgodzi na 100 % a dla chlopca nie mam pojecia[emoji5]

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Olek- moje nazwisko[emoji5] ja w sumie nawet pomyslu nie mam na imiona. Dla dziewczynki mi sie podoba Liliana ale maz sie nie zgodzi na 100 % a dla chlopca nie mam pojecia[emoji5]

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom

Lilianka też ładnie, zastanawiałam się nad tym, ale nieeeee wiem :( Mi się podoba Oliwier, a mój chłopak w żadnym wypadku nie chce się na to zgodzić :<
 
A ja już Szymonka mam. I Natalię. Teraz chyba Joanna (Laura?)albo Mateusz (Mikołaj?).. podoba mi się Max, ale tata i syn mieliby takie samo imię, wiec nie.
 
reklama
SalatkaOwocowa to u Was by nie pasowało :p u nas by bylo ok ale bliska kolezanka ma juz Olka malutkiego i nie wiem, waham się.
Może jednak ten Staś :)
Ania.orz to może będą dwie Igi z kwietniówek :)
 
Do góry