reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Dzisiaj naszła mnie ochotka na kotleciki ziemniaczane z pieczarkami i serem!! Zaraz biegne po wyniki i jak wroce to zaczne je robic xD hihi

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
reklama
U mnie tez tak powolutku ustępują.. Mdłości mam mniej, choc to zalezy co zjem;)
Cycuszki dalej wielgachne i pelne zyl a bola glownie w nocy, brzuch pociągnie ale czasami.. Ale zaczynam 10t wiec to juz chyba zle nie świadczy; p [emoji16]

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
U mnie tez tak powolutku ustępują.. Mdłości mam mniej, choc to zalezy co zjem;)
Cycuszki dalej wielgachne i pelne zyl a bola glownie w nocy, brzuch pociągnie ale czasami.. Ale zaczynam 10t wiec to juz chyba zle nie świadczy; p [emoji16]

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
Jestem w 13 tyg i też myślałam że mdłości minely a teraz wydaje mi się ze są jeszcze bardziej nasilone chwilami...
 
Znowu ledwo doczytałam :D
Też mocno zaciskam kciuki za wszystkie wizyty :) i żeby cukrzyca cudem zniknęła
Wklejcie potem zdjęcia maluszków :)

Mi wysiadają stawy kolanowe ponoć od zbyt dużej ilości relaksyny która teraz produkujemy, w pachwinach więzadła też mi wysiadają, dwa dni temu ciężko było mi chodzić, głównie z lewej strony.
Zaczęły mi krwawić dziąsła i od kataru leci mi czasami krew z nosa .

Miłego dnia bez dolegliwości :)
 
Dziewczyny trzymam mocne kciuki za wizyty będzie na pewno wszystko dobrze i będziemy mogły podziwiać piękne foteczki maluszków [emoji6]
A która ma e czwartek wizytę? Bo ja mam na 17.45 i sama mam się sterować?
 
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i czekamy na kolejne same dobre wiadomości :-)
ja dzisiaj też na tapecie placki ziemniaczane na obiad i zapomniałam że można zjeść z zółtym serem i pieczarkami, dziękuję za pomysł :) :-D ja w domku siedzę już pożegnałam się z pracą i bardzo dobrze mi z tym, synek trochę przeziębiony i siedzimy razem jak wyzdrowieje jadę do pracy wyczyścić kompa, pozabieram swoje rzeczy. W pierwszej ciązy pracowałam do 7 miesiąca teraz robię sobie odpoczynek ;)
Teraz myślimy z mężem nad imionami, dla synka mamy typy a na córcie nie myśleliśmy jeszcze.:biggrin2:
 
reklama
Aga a my odwrotnie, dla dziewczynki mamy wybrane a dla chłopca nie możemy sie zdecydować :p
Jakie wybraliście dla chłopca?

hehe tak to właśnie czasami jest, w pierwszej ciąży mieliśmy przeczucia że chłopak i imię było wybrane w 5 minut :-)
teraz są jeszcze dylematy ale wstępnie Szymek, Krzyś po moim tacie lub Wojtuś :-)
a u Was jakie typy?
 
Do góry