reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2017

reklama
Hej. Za mna koszmarna noc i jestem strasznie zlaaą... dzis mam wizyte ale to jeszcze tyle czasu...
U nas nawet nie rozmawiamy o ciazy no sie boimy... a do imion jeszcze daleko... moze dzis w koncu porozmawiamy jak bedzie wiadomo ze wszystko oki.
Dzis meza urodziny a ja nie mam prezentu... i do tego jestem strasznie zla i zmeczona...

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas Emilka, Zosia a dla chlopca Damian albo Maksymilian;) wiecej nie szukamy, jak poznamy plec będziemy wybierac z tych 4[emoji16]

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Hej. Za mna koszmarna noc i jestem strasznie zlaaą... dzis mam wizyte ale to jeszcze tyle czasu...
U nas nawet nie rozmawiamy o ciazy no sie boimy... a do imion jeszcze daleko... moze dzis w koncu porozmawiamy jak bedzie wiadomo ze wszystko oki.
Dzis meza urodziny a ja nie mam prezentu... i do tego jestem strasznie zla i zmeczona...

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom

Zabierz go na wizytę! :D Potem jakieś dobre jedzonko, miło spędzony wieczór i już masz prezent :)
 
reklama
Do góry