reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2017

Moj jakos normalnie podchodzi do auta. Czasami jak weźmie moje to sie czepia ze mam syf ale ja jeżdzę z dzieckiem które naniesie piasku z piaskownicy,nakruszy itd. Ale nigdy nie spędza wolnego czasu na pucowaniu i dopieszczaniu auta. Jak brudne to zawiezie do czyszczenia jak cos sie dzieje to do mechanika. Pewnie jak kupi sobie swoje wymarzone auto to bedzie inaczej :)


ganngox19445go7d.png
No moj w sumie tez normalnie. Tzn dba o wszystko co tylko ma chęć sie zepsuć. On-w sumie oboje- nie możemy zrozumieć jak ludzie mogą doprowadzić samochód do ruiny. Wie ze wozi nasze dziecko i musi być bezpiecznie i czysto:)
 
reklama
U mnie to samo o wielu rzeczach zapominam.. i ogólnie robie czasem dziwne rzeczy przez to zapominalstwo bądź mowie coś mowie i zapominam wątku. .. masakra :D oczywiście biorę witaminy z kwasami omega itd.

 
Hej dziewczyny ja właśnie wracam z wizyty i gina. Przyszłam elegancko przed czasem,było 5 minut opóźnienia więc nastawialam się ze szybko to zalatwie aż weszła przede mną dziewczyna i 55 minut spędziła w gabinecie XD więc opozienie się zrobiło godzinne... gin zmacal mi tylko brzuszek i powiedział, że rośnie sobie tam w srodeczku wszystko :) dostałam skierowanie na badania...zrobię je jutro lub pojutrze... mam też skierowanie na prenatalne do szpitala więc może uda się zrobić to na NFZ i zaoszczędzić trochę kasy :) doktor zalecił mi brać witaminki- Mama Dha oraz Magvit B6.. bierze któraś z Was takie? W razie bardzo silnych boli brzucha zalecił mieć pod ręką buscopan forte...a na przeziębienie polecił syropki dla dzieci,dużo witaminy C,wapń i jeszcze podał nazwę jakiegoś sprayu do nosa ale wylecialo mi z głowy[emoji14]mimo wszystko czuje się dzisiaj lepiej... bóle mięśni i głowy ustapily.... jedynie lekko podrapuje mnie w gardle i nos troszkę zapchany jeszcze... Ale w porównaniu z tym co było wczoraj to bajka...
Super ze wszystko rośnie dobrze i ze dobrze się czujesz:) ale usg dopiero w szpitalu będziesz miała?
Mama dha bralam w pierwszej (straconej) ciąży. Potem zmieniłam lekarza i ten nie kazał mi nic brać jak nie potrzeba. Teraz tez nic nie musze brac
 
o matko ale napisałyście :) ledwo nadrobiłam
Wczoraj jak znowu padłam i stałam się rośliną, musiałam usunąć z telefonu baby boom, mimo zlikwidowania powiadomień, dzwoniłyście mi cały czas :D

U nas prawko mam tylko ja, mojemu mężczyźnie nie chce się robić, dzięki temu na każdej uroczystości ja jestem kierowcą ;), no i w pracy jest wożony, nie musi jak inni po kilku/kilkunastu godzinach roboty wsiadać jeszcze za kierownicę w kilkugodzinną trasę. Teraz mi obiecał że się za to weźmie...zobaczymy :)

Dziś mam lepszy dzień mogłam znowu poćwiczyć i nawet dzięki temu dostałam energii i mniej mi dokucza podbrzusze. Postanowiłam że od przyszłego miesiąca idę na basen.

Mam pytanie , czy to ze względu na hormony czy starość :confused:.... czy też macie zawieszenia takie że zapominacie co chwilę o czymś :/... ja to muszę wszystko sobie teraz zapisywać bo nie ogarniam i się gubię, zapominam.
Ja tez zapominam i wszystkim. Nie pamiętam co robiłam wczoraj co mam kupic. Nawet i Tel zapominam co mi sie nie zdarzało nigdy... Ale w ciąży z córką też tak miałam...
Mąż sie smieje ze nie nadaje się do zycia:)
 
Sorry za zmianę tematu, ale mam pytanie ważne: robicie sobie tylko USG genetyczne między 11 a 14 tc? Czy te wszystkie testy PAPPA i inne też?... Bo nie wiem, na co się zapisać :/
 
U mnie to samo o wielu rzeczach zapominam.. i ogólnie robie czasem dziwne rzeczy przez to zapominalstwo bądź mowie coś mowie i zapominam wątku. .. masakra :D oczywiście biorę witaminy z kwasami omega itd.


To dobrze że nie jestem jedyna ... bo już się bałam :D że to z wiekiem
Wczoraj siedzę już w stadium "wieczornej rośliny", brakuje tylko żeby mi ślina ciekła i słyszę że na końcu mieszkania otwierają się drzwi łazienki i ktoś spuszcza wodę :szok:. Po chwili sobie uświadamiam że przecież syn już jest w domu i od godziny siedzi cicho i lekturę czyta, boszeeee omałao zawału nie dostałam.
A mnie dzisiaj sutki bolą szczególnie jeden. Co jakiś czas tak trochę piecze. Też tak macie. Bo ogólnie piersi mnie nie bolą

Ja od samego początku mam straszny ból piersi i a w sutki jak by ktoś raz na jakiś czas szpilki wbijał.
Nie mogę się ułożyć do snu bo mi przeszkadzają i bolą a na plecach nie mogę spać .
Tylko że ja tak ma, piersi rosną mi bardzo i szybko a potem jestem fabryka mleka, mogę wykarmić żłobek.
Przynajmniej tak było poprzednio
 
Sorry za zmianę tematu, ale mam pytanie ważne: robicie sobie tylko USG genetyczne między 11 a 14 tc? Czy te wszystkie testy PAPPA i inne też?... Bo nie wiem, na co się zapisać :/
Lucy a w jakim jestes wieku? Ja wlasnie jestem na granicy 34/35 i zastanawiam sie czy robic.
Podzielcie sie dziewczyny wiedza. Jakie sa badania genetyczne i czy sa platne? Ktore z nich zaleca sie robic i jak bardzo sa inwazyjne?
 
reklama
Do góry