reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Moj jakos normalnie podchodzi do auta. Czasami jak weźmie moje to sie czepia ze mam syf ale ja jeżdzę z dzieckiem które naniesie piasku z piaskownicy,nakruszy itd. Ale nigdy nie spędza wolnego czasu na pucowaniu i dopieszczaniu auta. Jak brudne to zawiezie do czyszczenia jak cos sie dzieje to do mechanika. Pewnie jak kupi sobie swoje wymarzone auto to bedzie inaczej :)


ganngox19445go7d.png
No moj w sumie tez normalnie. Tzn dba o wszystko co tylko ma chęć sie zepsuć. On-w sumie oboje- nie możemy zrozumieć jak ludzie mogą doprowadzić samochód do ruiny. Wie ze wozi nasze dziecko i musi być bezpiecznie i czysto:)
 
reklama
U mnie to samo o wielu rzeczach zapominam.. i ogólnie robie czasem dziwne rzeczy przez to zapominalstwo bądź mowie coś mowie i zapominam wątku. .. masakra :D oczywiście biorę witaminy z kwasami omega itd.

 
Hej dziewczyny ja właśnie wracam z wizyty i gina. Przyszłam elegancko przed czasem,było 5 minut opóźnienia więc nastawialam się ze szybko to zalatwie aż weszła przede mną dziewczyna i 55 minut spędziła w gabinecie XD więc opozienie się zrobiło godzinne... gin zmacal mi tylko brzuszek i powiedział, że rośnie sobie tam w srodeczku wszystko :) dostałam skierowanie na badania...zrobię je jutro lub pojutrze... mam też skierowanie na prenatalne do szpitala więc może uda się zrobić to na NFZ i zaoszczędzić trochę kasy :) doktor zalecił mi brać witaminki- Mama Dha oraz Magvit B6.. bierze któraś z Was takie? W razie bardzo silnych boli brzucha zalecił mieć pod ręką buscopan forte...a na przeziębienie polecił syropki dla dzieci,dużo witaminy C,wapń i jeszcze podał nazwę jakiegoś sprayu do nosa ale wylecialo mi z głowy[emoji14]mimo wszystko czuje się dzisiaj lepiej... bóle mięśni i głowy ustapily.... jedynie lekko podrapuje mnie w gardle i nos troszkę zapchany jeszcze... Ale w porównaniu z tym co było wczoraj to bajka...
Super ze wszystko rośnie dobrze i ze dobrze się czujesz:) ale usg dopiero w szpitalu będziesz miała?
Mama dha bralam w pierwszej (straconej) ciąży. Potem zmieniłam lekarza i ten nie kazał mi nic brać jak nie potrzeba. Teraz tez nic nie musze brac
 
o matko ale napisałyście :) ledwo nadrobiłam
Wczoraj jak znowu padłam i stałam się rośliną, musiałam usunąć z telefonu baby boom, mimo zlikwidowania powiadomień, dzwoniłyście mi cały czas :D

U nas prawko mam tylko ja, mojemu mężczyźnie nie chce się robić, dzięki temu na każdej uroczystości ja jestem kierowcą ;), no i w pracy jest wożony, nie musi jak inni po kilku/kilkunastu godzinach roboty wsiadać jeszcze za kierownicę w kilkugodzinną trasę. Teraz mi obiecał że się za to weźmie...zobaczymy :)

Dziś mam lepszy dzień mogłam znowu poćwiczyć i nawet dzięki temu dostałam energii i mniej mi dokucza podbrzusze. Postanowiłam że od przyszłego miesiąca idę na basen.

Mam pytanie , czy to ze względu na hormony czy starość :confused:.... czy też macie zawieszenia takie że zapominacie co chwilę o czymś :/... ja to muszę wszystko sobie teraz zapisywać bo nie ogarniam i się gubię, zapominam.
Ja tez zapominam i wszystkim. Nie pamiętam co robiłam wczoraj co mam kupic. Nawet i Tel zapominam co mi sie nie zdarzało nigdy... Ale w ciąży z córką też tak miałam...
Mąż sie smieje ze nie nadaje się do zycia:)
 
Sorry za zmianę tematu, ale mam pytanie ważne: robicie sobie tylko USG genetyczne między 11 a 14 tc? Czy te wszystkie testy PAPPA i inne też?... Bo nie wiem, na co się zapisać :/
 
U mnie to samo o wielu rzeczach zapominam.. i ogólnie robie czasem dziwne rzeczy przez to zapominalstwo bądź mowie coś mowie i zapominam wątku. .. masakra :D oczywiście biorę witaminy z kwasami omega itd.


To dobrze że nie jestem jedyna ... bo już się bałam :D że to z wiekiem
Wczoraj siedzę już w stadium "wieczornej rośliny", brakuje tylko żeby mi ślina ciekła i słyszę że na końcu mieszkania otwierają się drzwi łazienki i ktoś spuszcza wodę :szok:. Po chwili sobie uświadamiam że przecież syn już jest w domu i od godziny siedzi cicho i lekturę czyta, boszeeee omałao zawału nie dostałam.
A mnie dzisiaj sutki bolą szczególnie jeden. Co jakiś czas tak trochę piecze. Też tak macie. Bo ogólnie piersi mnie nie bolą

Ja od samego początku mam straszny ból piersi i a w sutki jak by ktoś raz na jakiś czas szpilki wbijał.
Nie mogę się ułożyć do snu bo mi przeszkadzają i bolą a na plecach nie mogę spać .
Tylko że ja tak ma, piersi rosną mi bardzo i szybko a potem jestem fabryka mleka, mogę wykarmić żłobek.
Przynajmniej tak było poprzednio
 
Sorry za zmianę tematu, ale mam pytanie ważne: robicie sobie tylko USG genetyczne między 11 a 14 tc? Czy te wszystkie testy PAPPA i inne też?... Bo nie wiem, na co się zapisać :/
Lucy a w jakim jestes wieku? Ja wlasnie jestem na granicy 34/35 i zastanawiam sie czy robic.
Podzielcie sie dziewczyny wiedza. Jakie sa badania genetyczne i czy sa platne? Ktore z nich zaleca sie robic i jak bardzo sa inwazyjne?
 
reklama
Do góry