reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Hej dziewczyny ja właśnie wracam z wizyty i gina. Przyszłam elegancko przed czasem,było 5 minut opóźnienia więc nastawialam się ze szybko to zalatwie aż weszła przede mną dziewczyna i 55 minut spędziła w gabinecie XD więc opozienie się zrobiło godzinne... gin zmacal mi tylko brzuszek i powiedział, że rośnie sobie tam w srodeczku wszystko :) dostałam skierowanie na badania...zrobię je jutro lub pojutrze... mam też skierowanie na prenatalne do szpitala więc może uda się zrobić to na NFZ i zaoszczędzić trochę kasy :) doktor zalecił mi brać witaminki- Mama Dha oraz Magvit B6.. bierze któraś z Was takie? W razie bardzo silnych boli brzucha zalecił mieć pod ręką buscopan forte...a na przeziębienie polecił syropki dla dzieci,dużo witaminy C,wapń i jeszcze podał nazwę jakiegoś sprayu do nosa ale wylecialo mi z głowy[emoji14]mimo wszystko czuje się dzisiaj lepiej... bóle mięśni i głowy ustapily.... jedynie lekko podrapuje mnie w gardle i nos troszkę zapchany jeszcze... Ale w porównaniu z tym co było wczoraj to bajka...
Super, że u Ciebie wszystko dobrze ☺. Jeśli badania prenatalne uda Ci się zrobić na NFZ to rewelacja :) one tyle kosztują :(.
Odnośnie przeziębienia to co postawiło Cię na nogi:)? Ja od wieczora mam tragedię :(:(. Jeśli chodzi o Wit C to rutinoscorbin czy coś innego?
 
reklama
Ania - jej, to mnie w blad wprowadzono z tym PUP-em, ze trzeba byc zarejestrowanym...


Na bole kręgosłupa polecam bardzo do spania taka poduche dluga miedzy nogi. Pasy ciazowe tez odciazaja kregoslup.
Szczerze mówiąc to ja nigdzie się nie dopytywalam, ale gdzie bym nie czytałam na necie wszędzie zaznaczone jest, że osoba bezrobotna nie musi być zarejestrowana w pup. Trochę się tym zainteresowałam bo rezygnuje z pup i będę ubezpieczona u męża.

Napisane na SM-T211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Od razu zadzwoniłam do pracodawcy, wysyłają mnie na urlop bo nie pozwola mi pracowac w takich warunkach jakie mamy.. Lekarz moj załamał rece, chce dac zwolnienie na nowo i kaze sie odwoływać od decyzji.. Na razie muszs ochłonąć bo nie moge sie denerwowac..

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Od razu zadzwoniłam do pracodawcy, wysyłają mnie na urlop bo nie pozwola mi pracowac w takich warunkach jakie mamy.. Lekarz moj załamał rece, chce dac zwolnienie na nowo i kaze sie odwoływać od decyzji.. Na razie muszs ochłonąć bo nie moge sie denerwowac..

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Boże współczuję! Właśnie takie podejście mnie denerwuje na maxa. Ciąża nie choroba, zgadzam się ale wszystkiego robić przecież nie możesz! Jak coś się stanie to wszyscy będą uważać że tylko ty jesteś winna.
Odwołuj się dziewczyno i pisz skargę. Co za.... !!!
 
Szczerze mówiąc to ja nigdzie się nie dopytywalam, ale gdzie bym nie czytałam na necie wszędzie zaznaczone jest, że osoba bezrobotna nie musi być zarejestrowana w pup. Trochę się tym zainteresowałam bo rezygnuje z pup i będę ubezpieczona u męża.


Napisane na SM-T211 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja pytalam w referacie swiadczen socjalnych - czyli tam gdzie wyplacaja rodzinne i to kosiniakowe i nie trzeba byc zarejestrowanym w PUP. Tez jestem ubezpieczona przy mezu.
 
Boże współczuję! Właśnie takie podejście mnie denerwuje na maxa. Ciąża nie choroba, zgadzam się ale wszystkiego robić przecież nie możesz! Jak coś się stanie to wszyscy będą uważać że tylko ty jesteś winna.
Odwołuj się dziewczyno i pisz skargę. Co za.... !!!
Na żaden urlop nie idz. Bierz normalnie zwolnienie które Ci sie należy. Urlop wykorzystasz po macierzyńskim, a że uzbiera Ci się jeszcze w czasie zwolnienia i macierzyńskiego

3jgxsek2cju1kis7.png
 
reklama
Chyba stoi mi w miejscu ten suwaczek [emoji6]
Wiecie jaka jestem zla. Koleżanka do mnie dzwonila ze była świadkiem jak przedszkolanka do mojej córy która płakała tekst typu ' powinnas siedzieć z matką w domu a nie w przedszkolu ' jak koleżanka wyłoniła się na widok, przedszkolance zrobiło sie glupio zostawiła płacząca Zuzie i poszla do dzieci.
W tej chwili mają drzemke w pkolu ale zaraz ide po mała i sobie porozmawiam z baba.

3jgxsek2cju1kis7.png
 
Do góry