reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Ja tez musze jesc co 2 h.. A w nocy budzi, mnie głód. Cale szczescie ja tez nie jadam słodyczy i fast, foodów aczkolwiek jem owoce a niektóre tez maja cukier.. Ale zobaczymy jak to będzie;)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Ja też głownie same owoce i warzywa, na to mam ochotę i "ślinotoki". Litry soku pomidorowego, nie umiem przeżyć dnia bez niego.
U mnie podejrzewam dochodzi to że rzuciłam palenie jak tylko się dowiedziałam o maleństwie, przemiana materii spowolniłam mi się podwójnie.
Nadzieja u mnie w tym ze ćwiczę co drugi dzień
 
reklama
Bardzo mi przykro :(Trzymaj się i bądź dobrej myśli ☺ chociaż wiem, że łatwo się mówi :(
A Twojemu dzidziusiowi tak nagle przestało bić serduszko ?:(

tak:( byłam na wizycie niecałe 2 tygodnie temu i wszystko było ok, serduszko ładnie biło. a przedwczoraj zaczęłam plamić i okazało się, że serduszko przestało bić :(

na razie dam sobie spokój z forum, ale życzę wam wszystkiego dobrego i więcej szczęścia niż ja miałam powodzenia!
 
tak:( byłam na wizycie niecałe 2 tygodnie temu i wszystko było ok, serduszko ładnie biło. a przedwczoraj zaczęłam plamić i okazało się, że serduszko przestało bić :(

na razie dam sobie spokój z forum, ale życzę wam wszystkiego dobrego i więcej szczęścia niż ja miałam powodzenia!
Jejku straszne to jest ..... :( człowiek cieszy się, że wszystko jest ok, a tu nagle taka wiadomość :(:(:(
Trzymaj się cieplutko i nie poddawaj sie:tak: bądź dobrej myśli :)
 
tak:( byłam na wizycie niecałe 2 tygodnie temu i wszystko było ok, serduszko ładnie biło. a przedwczoraj zaczęłam plamić i okazało się, że serduszko przestało bić :(

na razie dam sobie spokój z forum, ale życzę wam wszystkiego dobrego i więcej szczęścia niż ja miałam powodzenia!

Trzymaj się Kochana! Odpoczywaj i zbieraj siły. Zdrówka życzę!
 
A u mnie dzisiaj dla odmiany biegunka... :/ niby nic dobrego, ale jednak chyba wole to niz zaparcie :p Tylko sie teraz zastanawiam czy czegos podejrzanego nie zjadlam wczoraj :(
 
U mnie to samo... wieczory do tej pory były moją ulubioną porą, książka, dobry film. Teraz mdłości nie pozwalają mi się skupić ... No, ale trzeba przeżyć..
Dzisiaj piatunio... A po weekendzie w pon wizyta, juhu!!
Ja ide w środę i od czw l4:) oh jak sie cieszę że dzisiaj piątek. W nidziele korzystajac z ładnej pogody zamierzamy sie z mężem wybrać nad morze ;)

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
u mnie mdłości ustały chwilowo... ale za to cycki znowu się uaktywniły i caly dzien chodze bez stanika bo bolało...
ja też w srode mam wizyte ;-) mam nadzieje,ze bedzie wszystko okej :)

teraz siedze i wcinam tarta marchewke z jabłuuszkiem i z sokiem z cytryny :) taką miałam dziś zachcianke na jakiś smak z dziecinstwa... mniam :)
 
reklama
Do góry