reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

MijaKi, właśnie pijam herbatę z imbirem kilka razy dziennie. Świeżym imbirem oczywiście :)

Czytam sobie w internecie i okazuje się że jest bardzo polecana ciężarnym, ponoć łagodzi nawet bóle głowy.
Trzeba tylko uważać bo podobno wiele osób ma uczulenie na imbir i nie jest tego świadomym.
To jeszcze czosnek ja wejdzie i nie odrzuci ;)
Zdrówka, to straszny czas na przeziębienie jeszcze w takie upały
 
reklama
Igusia - a patrz... Wczoraj robiłam badania z krwi i laborantka powiedziala, ze mi mie zrobi glukozy, bo bezsensu jak zjadlam sniadanie.

Koszt moich badan 260 zl...

Mnie codziennie za to glowa boli. Nie mocno, ale boli.
 
Dziękuje dziewczyny za wsparcie i miłe slowa.. Wczoraj miałam zabieg pod narkozą. a przed nim przeszłam najgorszy ból w moim życiu.. wyłam z bólu.. dzisiaj fizycznie juz lepiej, ale psychicznie beznadziejnie.
Powodzenia dziewczyny, oby wam sie udało !
 
Hej dziewczyny u mnie 11+0 tydzień termin na 1.04.2017. We wtorek widziałam moje maleństwo jak rusza rączkami i nóżkami ( 3,7 cm) coś cudownego . To nasze 3 podejście dwa aniołki odeszły w 7 tygodniu. Niunius33 zawsze trzeba być dobrej myśli W końcu musimy się udać. Mam 33 lata a więc nie należę do najmłodszych ale się nie poddałam
 
Dziękuje dziewczyny za wsparcie i miłe slowa.. Wczoraj miałam zabieg pod narkozą. a przed nim przeszłam najgorszy ból w moim życiu.. wyłam z bólu.. dzisiaj fizycznie juz lepiej, ale psychicznie beznadziejnie.
Powodzenia dziewczyny, oby wam sie udało !
Aż mi serce peka jak to czytam :(
 
Dziękuje dziewczyny za wsparcie i miłe slowa.. Wczoraj miałam zabieg pod narkozą. a przed nim przeszłam najgorszy ból w moim życiu.. wyłam z bólu.. dzisiaj fizycznie juz lepiej, ale psychicznie beznadziejnie.
Powodzenia dziewczyny, oby wam sie udało !

Nie poddawaj się, czworo dzieci mojej znajomej jest z niezliczonych ciąży jak ona sama mówi.
Wiem że teraz cokolwiek ktoś napisze ma małe znaczenie.
Życzę Ci żeby w tym czasie przyszło mnóstwo pięknych chwil dla ukojenia i spokoju, żebyś mogła nabrać sił i energii.
 
Mnie praktycznie nie odrzuca od niczego a o 6.00-6.30 jak w zegarku budzi mnie głód.
Co dwie godziny mam ochotę coś zjeść :D
Jedyna nadzieja w tym, że nie mam ochoty na słodycze, pieczywo i śmieciowe przegryzki, może nie urosnę za bardzo ;)
Choć mieszanki na które mam ochotę są czasami zabójcze, wczoraj dostałam ślinotoku na winogrona i kapustę kiszoną ... no i zjadłam jedno po drugim... wieczór miałam ciekawy ;)
Ja tez musze jesc co 2 h.. A w nocy budzi, mnie głód. Cale szczescie ja tez nie jadam słodyczy i fast, foodów aczkolwiek jem owoce a niektóre tez maja cukier.. Ale zobaczymy jak to będzie;)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Dziękuje dziewczyny za wsparcie i miłe slowa.. Wczoraj miałam zabieg pod narkozą. a przed nim przeszłam najgorszy ból w moim życiu.. wyłam z bólu.. dzisiaj fizycznie juz lepiej, ale psychicznie beznadziejnie.
Powodzenia dziewczyny, oby wam sie udało !
Trzymaj sie cieplutko, powodzenia ! [emoji110]

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Dziękuje dziewczyny za wsparcie i miłe slowa.. Wczoraj miałam zabieg pod narkozą. a przed nim przeszłam najgorszy ból w moim życiu.. wyłam z bólu.. dzisiaj fizycznie juz lepiej, ale psychicznie beznadziejnie.
Powodzenia dziewczyny, oby wam sie udało !
Bardzo mi przykro :(Trzymaj się i bądź dobrej myśli ☺ chociaż wiem, że łatwo się mówi :(
A Twojemu dzidziusiowi tak nagle przestało bić serduszko ?:(
 
Do góry