reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2017

Dziewczyny co zażywacie jakie witaminki .... Ja biorę narazie pregna + , ale jak zaczną się skurcze nóg to będę brać jeszcze magnez


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Pregne brałam w pierwszej ciąży, ale dopiero w drugim trymestrze tak mi zalecił gin. Teraz biorę kwas foliowy, magnez i jodid 200 - to przy niedoczynnosci tarczycy muszę brać.

Widziałam także *spam* to jest połączenie kwasu, magnezu i b6. Podobno kwas f lepiej się wchłania z b6.

Napisane na SM-T211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wszystko bedzie dobrze.;)

Chyba już wiem dlaczego sie budzę w nocy. Z pragnienia. Mam strasznie sucho w ustach i non stop chodzę z butelką i popijam wodę.

Dziewczyny smarujecie już czymś brzuch i piersi?
Ja mam taka oliwke z rossmana dla kobiet w ciąży ale chcialabym zainwestowac w cos lepszego ;)

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
Wcześniej stosowałam na brzuch lirene będę mamą do kupienia w rossmaku. Przyjemny, nie drażniący zapach, trochę mało wydajny, ale na kartę rossne często są na niego promki. Nie mam ani jednego rozstepu, ale może to być też sprawa indywidualna [emoji12] [emoji3]

Napisane na SM-T211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wcześniej stosowałam na brzuch lirene będę mamą do kupienia w rossmaku. Przyjemny, nie drażniący zapach, trochę mało wydajny, ale na kartę rossne często są na niego promki. Nie mam ani jednego rozstepu, ale może to być też sprawa indywidualna [emoji12] [emoji3]

Napisane na SM-T211 w aplikacji Forum BabyBoom
A wlasnie mnie Pani w Rossmanie pytala o ta karte. Co ona daje i skad ja macie?

f2w33e3k4unbfhfy.png

 
Ja tez używałam właśnie tego z rosmanna będę mamą. Nie miałam żadnych rozstępów. Wszystko pięknie do pewnego czasu kilka dni po porodzie wyskoczyły mi rozstępy brzuch i boczki :/
 
Ja tez używałam właśnie tego z rosmanna będę mamą. Nie miałam żadnych rozstępów. Wszystko pięknie do pewnego czasu kilka dni po porodzie wyskoczyły mi rozstępy brzuch i boczki :/
Tak właśnie myślałam, że moja skóra na brzuchu nie jest skłonna do rozstępów bo tak aż intensywnie tego nie uzywałam, choć kolejnym razem też zakupie[emoji6]

Napisane na SM-T211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
My w domu uzywamy naturalnych kosmetykow, bez sles, parabenow. Do nawilzania zel aloesowy (wyleczyl mnie z alergii na slonce po 15 latach), no i olej kokosowy - moge polecic do nawilzania calym sercem :)

Co do czulosci testow ciazowych, to ufam first response, pokazal mi ciaze na szesc dni przed planowanym okresem :) w pierwszej ciazy tez go uzylam ;)

Wczoraj pierwszy raz mnie zemdlilo, bleeee.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry