reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Dziewczyny co zażywacie jakie witaminki .... Ja biorę narazie pregna + , ale jak zaczną się skurcze nóg to będę brać jeszcze magnez


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Pregne brałam w pierwszej ciąży, ale dopiero w drugim trymestrze tak mi zalecił gin. Teraz biorę kwas foliowy, magnez i jodid 200 - to przy niedoczynnosci tarczycy muszę brać.

Widziałam także *spam* to jest połączenie kwasu, magnezu i b6. Podobno kwas f lepiej się wchłania z b6.

Napisane na SM-T211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wszystko bedzie dobrze.;)

Chyba już wiem dlaczego sie budzę w nocy. Z pragnienia. Mam strasznie sucho w ustach i non stop chodzę z butelką i popijam wodę.

Dziewczyny smarujecie już czymś brzuch i piersi?
Ja mam taka oliwke z rossmana dla kobiet w ciąży ale chcialabym zainwestowac w cos lepszego ;)

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
Wcześniej stosowałam na brzuch lirene będę mamą do kupienia w rossmaku. Przyjemny, nie drażniący zapach, trochę mało wydajny, ale na kartę rossne często są na niego promki. Nie mam ani jednego rozstepu, ale może to być też sprawa indywidualna [emoji12] [emoji3]

Napisane na SM-T211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wcześniej stosowałam na brzuch lirene będę mamą do kupienia w rossmaku. Przyjemny, nie drażniący zapach, trochę mało wydajny, ale na kartę rossne często są na niego promki. Nie mam ani jednego rozstepu, ale może to być też sprawa indywidualna [emoji12] [emoji3]

Napisane na SM-T211 w aplikacji Forum BabyBoom
A wlasnie mnie Pani w Rossmanie pytala o ta karte. Co ona daje i skad ja macie?

f2w33e3k4unbfhfy.png

 
Ja tez używałam właśnie tego z rosmanna będę mamą. Nie miałam żadnych rozstępów. Wszystko pięknie do pewnego czasu kilka dni po porodzie wyskoczyły mi rozstępy brzuch i boczki :/
 
Ja tez używałam właśnie tego z rosmanna będę mamą. Nie miałam żadnych rozstępów. Wszystko pięknie do pewnego czasu kilka dni po porodzie wyskoczyły mi rozstępy brzuch i boczki :/
Tak właśnie myślałam, że moja skóra na brzuchu nie jest skłonna do rozstępów bo tak aż intensywnie tego nie uzywałam, choć kolejnym razem też zakupie[emoji6]

Napisane na SM-T211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
My w domu uzywamy naturalnych kosmetykow, bez sles, parabenow. Do nawilzania zel aloesowy (wyleczyl mnie z alergii na slonce po 15 latach), no i olej kokosowy - moge polecic do nawilzania calym sercem :)

Co do czulosci testow ciazowych, to ufam first response, pokazal mi ciaze na szesc dni przed planowanym okresem :) w pierwszej ciazy tez go uzylam ;)

Wczoraj pierwszy raz mnie zemdlilo, bleeee.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry