reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

reklama
Helllolllll
Ale Wy piszecie szybciutko :) chyba muszę ściągnąć sobie aplikację na telefon bo przy mojej córze cięzko siąść przy komputerze :)

Alcarin a myślałam że to Tylko ja mam shize z zapachem rybim :)

Aasinkaa Witaj :)

Mama_NS miałam ostatnio tak samo, poleżałam dosyć długo i jakoś przeszło.

Comffe obyś tym razem nie wymiotowała!!

Kurka mi gin jeszcze nie kazała brać witamin

nuukakun Cześć :)

Ni_kusia trzymam kciuki aby następny test wyszedł pozytywnie!!

A co myślicie o BioOil do smarowania brzuszka???

Olala1978 też używam Oleju kokosowego, myślisz że do smarowania brzucha na rozstępy będzie dobry?
 
Dziewczyny co zażywacie jakie witaminki .... Ja biorę narazie pregna + , ale jak zaczną się skurcze nóg to będę brać jeszcze magnez


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
ja na razie łykam kompleks witamin olimpu..
Wszystko bedzie dobrze.;)

Chyba już wiem dlaczego sie budzę w nocy. Z pragnienia. Mam strasznie sucho w ustach i non stop chodzę z butelką i popijam wodę.

Dziewczyny smarujecie już czymś brzuch i piersi?
Ja mam taka oliwke z rossmana dla kobiet w ciąży ale chcialabym zainwestowac w cos lepszego ;)

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
mnie suszy tak samo! pragnienie budzi mnie kilka razy w ciągu nocy, dzisiaj wypiłam przez noc 1,5l wody :)
 
Pregna plus - folik+wapno+wit.d
Plusem tych tabletek jest to ze sa male i latwe do polkniecia, co przy mdlosciach pierwszego trymestru jest nie bez znaczenia. W drugiej polowie ciazy zaczne pewnie zestaw witamin brac, a na pewno magnez i moze zelazo.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sylwia, moim zdaniem pomoze jak kazdy inny nawilzacz a przynajmniej naturalny ;) ale zaznaczam - to moje zdanie, nie jestem alfa i omega ;)
Tez korzystam glownie z apki, teraz na przyklad moj syn zajal kompa i oglada klub myszki miki :D


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Olala1978 ja jestem fanem naturalnych kosmetyków ale nie będę ściemniać, czasem zależy coś od ceny i obecne kremy do ciała mam "chemiczne", zaś tylko do pyszczka naturalne.
To jak ogarniasz temat, to co fajnego polecasz z dobrym składem? Wszystko lecisz tym kokosowym, czy masz jeszcze coś fajnego w kosmetyczce? :)
 
Ja biorę narazie tylko kwas foliowy FolActivin. Zapytam we wtorek co jeszcze powinnam. A wy jak myślicie? Bierzecie magnezy i witaminy same z siebie, czy dopiero jak gin polecił?
 
My w domu uzywamy naturalnych kosmetykow, bez sles, parabenow. Do nawilzania zel aloesowy (wyleczyl mnie z alergii na slonce po 15 latach), no i olej kokosowy - moge polecic do nawilzania calym sercem :)

Co do czulosci testow ciazowych, to ufam first response, pokazal mi ciaze na szesc dni przed planowanym okresem :) w pierwszej ciazy tez go uzylam ;)

Wczoraj pierwszy raz mnie zemdlilo, bleeee.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie olej kokosowy sie sprawdza ale niestety na krótką metę :/ Ogolnie mam problem z balsamami bo moja skora szybko sie przyzwyczaja i szybko sie przesusza. Ogólnie jestem takim wiórkiem. Dlatego boję się, że dużo rozstępów sie nabawię:/

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry