reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Ja z doświadczenia wiem że jak ma się mieć rozstępy to żaden balsam oliwka czy cudowne kremy nie pomogą.
Używałam całą serię dla kobiet w ciąży za duże pieniążki bo około 250 zł (8 lat temu)
Rozstępy wyszły mi 1-2 dni przed prordem!! :(



 
reklama
Zdecydowanie jak ma wyjsc to wyjdzie jednak mysle zedzięki zadbaniu można zminimalizować ich ilość czy wielkosć
 
1471591974684.jpg

Nie miałam tylko żelu do higieny intymnej



 

Załączniki

  • 1471591974684.jpg
    1471591974684.jpg
    41 KB · Wyświetleń: 239
Ja smarowalam brzuch od ok. 20 tc, bo wtedy jakos mi wyszedł. Ja czytalam, by smarowac 2 na zmianę. Smarowalam regularnie Palmersem na zmiane z Pharmaceris. Przytylam 24 kg, brzuch byl ogromny, rozstepow brak.

To zeby smarować od tak 12 tc chodzi o to, by nie ładować tyle chemii na poczatku ciazy, gdy nie ma jeszcze w pelni rozwinietego łożyska, ktore chroni dziecko.

Uwazajcie na oliwke, bo paradoksalnie strasznie wysusza skore.
 
Cyntia - oliwka na parafinie nałożona w złym momencie ( gdy skóra po kąpieli już zdążyła wyschnąć) rzeczywiście może jak najbardziej wysuszyć zaś oliwka na bazie oleju (najpopularniejsze w drogeryjnych kosmetykach to migdałowy słonecznikowy chyba też często jest) to już nie wysuszą:)
 
Ja zaczelam od hipoalergicznej Nivea Baby na wilgotna skore, a skora mi sie sypala jakbym miala lupiez. Mam gdzies fote, bo pytalam dziewczyn co mam robic... i wtedy dowiedzialam sie, ze to dzieki oliwce.. Potem kupilam Ziajke, ktora nic nie nawilzala.. A potem Pharmaceris i Palmers. Po Palmersie skora byla dlugo i gleboko nawilzona. Tyle ze jak dla mnie brzydko pachnie. Ale jest bardzo wydajny i teraz tez bede go uzywac :)
 
Ja zaczelam od hipoalergicznej Nivea Baby na wilgotna skore, a skora mi sie sypala jakbym miala lupiez. Mam gdzies fote, bo pytalam dziewczyn co mam robic... i wtedy dowiedzialam sie, ze to dzieki oliwce.. Potem kupilam Ziajke, ktora nic nie nawilzala.. A potem Pharmaceris i Palmers. Po Palmersie skora byla dlugo i gleboko nawilzona. Tyle ze jak dla mnie brzydko pachnie. Ale jest bardzo wydajny i teraz tez bede go uzywac :)
Mówię Wam oblukajcie oliwke z rossmana dla kobiet w ciąży. Ma bardzo dobry sklad i piekny zapach. Tak samo mogę polecić oliwke z hippa

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
An-ia ja tez rossmanowskiej uzywalam na wlosy i czasem do ciala to fakt i sklad i zapach suuuuper :) ale teraz wykonczyłam ją i mam jakąś inną tez z rossmanna o zapachu papaja i mango, też mieszanka olejków właśnie :) hippa chyba nigdy nie dorwałam.
 
reklama
Do góry