reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Mi z kolei ani w jendą ani w drugą, o kwasie foliowym mówił a tak to dość mu obojętne na ten moment było co jeszcze biorę. Mi zależało na tym żeby zminimalizować ilość tabletek o których potencjalnie moge zapominać :p chciałam brac kw foliowy i dha i znalzłam sobie jeden feminovit + dha no i w nim w sumie przypakoem też mam caly kompleks witamin reszty woęc go sobie biore. Jak powiedziałam że tobiore to gin zrobił taką mine, że mu tam teraz wszystko jedno, że moge to, albo co innego, obojętnie xD
 
reklama
Aal nie mieszkam w Polsce, a uzywamy faith to nature, burt's bees, yes to - yes to marchewkowy krem do twarzy jest mega dla mnie :) nie wiem jak z dostepnoscia tych marek w Polsce. No i pasta do zebow na bazie ksylitolu. I jak pisalam wyzej - 100% zel aloesowy dziala cuda.
Ekspertem nie jestem :D kosmetyki sukcesywnie wymienialam od zeszlego roku dopiero. Syna kosmetykami burt's bee wyleczylam prawie od reki z przesuszonej skory, zadne marketowe kosmetyki nie pomagaly.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
mogłabyś mi pokazac foto tego kr
Aal nie mieszkam w Polsce, a uzywamy faith to nature, burt's bees, yes to - yes to marchewkowy krem do twarzy jest mega dla mnie :) nie wiem jak z dostepnoscia tych marek w Polsce. No i pasta do zebow na bazie ksylitolu. I jak pisalam wyzej - 100% zel aloesowy dziala cuda.
Ekspertem nie jestem :D kosmetyki sukcesywnie wymienialam od zeszlego roku dopiero. Syna kosmetykami burt's bee wyleczylam prawie od reki z przesuszonej skory, zadne marketowe kosmetyki nie pomagaly.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE

mogłabyś mi pokaać foto tego kremu marchewkowego? Też mam problem z doborem kremu do twarzy
 
Boshh co za klawiatura :)

Olala1978 pokaż mi prosze foto tego marchewkowego kremu, też mam problem z doborem kremu do twarzy
 
Ja zazywalam przed ciąża jeszcze witaminę D bo jest ważna, a wiekszosc z nas ma niedobór i nie wie o tym. Jak poszlam pierwszy raz do gin to pytał czy lykam kwas foliowy i ta witamine D,kazal odstawic osobno i przepisal to prenatal uno+magnez B6 i ze to styknie.

f2w33e3k4unbfhfy.png

 
reklama
Do góry