reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Ja też jeszcze nikomu nie mówię, poczekam jeszcze. Wie tylko m i moja koleżanka. Nawet synkowi jeszcze nie powiedzieliśmy, że będzie mieć rodzeństwo.
Aż się boje jak zareaguje, bo on dzidzi nie chce :)
Jutro przekonam się czy na nfz zrobi mi usg, w sumie to będzie 4/5 tydz. to może nie chcieć zrobić.
W ogóle do gina zapisałam się w całkiem innej sprawie miesiąc temu :p
 
reklama
Nic nie powiedziała. Na zwierzęta mi nie kazała patrzeć, żeby dziecko nie było do nich podobne haha więc się raczej nie będę przejmować tym co mówi. Moja mama mówiła, żeby później w ciąży rąk wysoko w ciąży nie podnosić, żeby tam jakieś mięśnie się nie naciągały.
Hahaha ciekawe jak na zwierzeta nie patrzec..pomijajac ze wiekszosc ma je w domu to nie ma szans chyba przejsc po polu bez zobaczenia jakiegokolwiek zwierzaka. Rozmawiała mnie Twoja tesciowa [emoji23]
A pranie i okna to w późniejszej na prwno. Zeby wysoko nie siegac bo sie lozysko moze odkleic czy cos. Okna teraz tez od zewnatrz bo latwo moze nam sie w glowie zawrócić i mozemy wylecieć przez.

 
W pierwszej ciąży na NFZ miałam usg dopiero ok. 8tyg. Wcześniej byłam ok 6tyg to tylko badanie "palcami".
A później na każdym miałam usg.
Raz się zdarzyło ze była kontrola z NFZ ze lekarz robi za dużo usg (jakieś jaja). Na szczęście olał to i stwierdził że 3 usg w ciąży to mało i dalej będzie robił tak jak uważa :)
 
Witam się i ja :)
Dzidzia #2 od niedawna się produkuje, termin wyliczony przez internety to 23-25 kwiecień. U lekarza jeszcze nie byłam, dopiero dzisiaj się umówię, zrobiłam tylko 1 test.
Dzidzia #1 ma 16 miesięcy więc będzie różnica 2 lat. Po rozwiązaniu ciąży stwierdziłam, że #2 nie będzie ale jak widać kobieta zmienną jest. Córka idealna sprawiła, że będzie miała rodzeństwo ;)

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja się nie jeszcze nie chwale, wiadomo wie tylko mąż i syn,ale on ma 15mc wiec ciężko o sprzeciw :-)

Dziś mam wizytę zobaczymy co to będzie.
 
reklama
W pierwszej ciąży na NFZ miałam usg dopiero ok. 8tyg. Wcześniej byłam ok 6tyg to tylko badanie "palcami".
A później na każdym miałam usg.
Raz się zdarzyło ze była kontrola z NFZ ze lekarz robi za dużo usg (jakieś jaja). Na szczęście olał to i stwierdził że 3 usg w ciąży to mało i dalej będzie robił tak jak uważa :)
Moja aplikacja wlasnie tak podpowiadala ze jakos od 8 chyba dopiero robia na nfz

 
Do góry