reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Kiedy idziecie do gina? Może któraś juz była? Ja mam wizytę prywatną w ten piatek a kolejna na nfz w przyszły piątek. Ciekawe czy coś zobacze ..w ten pt będzie to moj 5 t 7 d.

Ja juz byłam rowno w 6tc serduszko też już widziałam, kolejna wizyta 8 września :)
 
reklama
Hej dziewczyny, trochę mnie tu nie było - napięty czas ostatnio. Fajnie, że nas coraz więcej. Ja czekam z niecierpliwością na pierwszą wizytę 23 sierpnia. (z om termin na 6 kwietnia). Jeżeli chodzi o śluz to u mnie zupełnie nic i nie wiem czy to dobrze czy źle (pierwsza ciążą). Zaczynam mieć mdłości. Mój ulubiony perfum mnie drażni. w podbrzuszu dziwne uczucie cały czas, czasami mocniej boli. Cały czas mam ochotę na słodycze i barszcz czerwony. :p pytanie do dziewczyn, które nie były u lekarza - bierzecie jakieś suplementy na własną rękę? Oprócz kwasu foliowego.
 
Alcarin jak juz Cię Twój ulubiony perfum drażni to dobry znak :) co do śluzu to spokojnie jeszcze może się pojawić. Mi gin póki co nie kazała nic więcej brać prócz kwasu foliowego. Witaminy pewnie od następnej wizyty. Zastanawiam się nad magnezem bo coś mi się przypomina że w ubieglej ciąży na tym etapie go juz brałam.

Dziewczyny to chyba nie ma różnicy jaki magnez kupie???
 
Sylwia9 dzięki za informację :-) kwas foliowy biorę od 2 miesięcy, więc powinno być dobrze. Pewnie mi też magnez zapisze bo zawsze miałam niedobory.
Są rzeczy, których nie możemy robić? ja już ochrzan od teściowej dostałam, że mam prania nie wieszać!?
 
Alcarin ja biorę femibion Natal 1, kwas foliowy i witaminę d3 2000 j. Myślę, że narazie wystarczy:-)

Do ginekologa najwcześniej za tydzień się wybiorę.

Co do objawów to mam uczucie wilgotności, bolą mnie lekko piersi, mam wyczulony zapach ale bez przesady, no i boli mnie podbrzusze od wczoraj dość mocno. W sumie to myślałam że okresu dostanę lada dzień.

Sylwia musisz poczytać bo nie wszystkie magnezy się wchłaniają. Z tego co pamiętam musi być z Wit. B.
 
Sylwia9 dzięki za informację :-) kwas foliowy biorę od 2 miesięcy, więc powinno być dobrze. Pewnie mi też magnez zapisze bo zawsze miałam niedobory.
Są rzeczy, których nie możemy robić? ja już ochrzan od teściowej dostałam, że mam prania nie wieszać!?


Prania nie wieszac? Pierwsze słysze :) a powiedziała dlaczego? Ja jedynie słyszałam zeby np okien nie myc, firanek nie wieszać, nie dźwigać, nie patrzeć na brzydkie rzeczy jakieś np wypadki, rany itp
 
Nic nie powiedziała. Na zwierzęta mi nie kazała patrzeć, żeby dziecko nie było do nich podobne haha więc się raczej nie będę przejmować tym co mówi. Moja mama mówiła, żeby później w ciąży rąk wysoko w ciąży nie podnosić, żeby tam jakieś mięśnie się nie naciągały.
 
Ja na razie biorę tylko kwas foliowy. Jutro idę pierwszy raz do gina i zobaczę co mi powie.
Ciekawe czy zrobi mi usg, bo idę na nfz.
 
reklama
Do góry