reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Ja też jeszcze nikomu nie mówię, poczekam jeszcze. Wie tylko m i moja koleżanka. Nawet synkowi jeszcze nie powiedzieliśmy, że będzie mieć rodzeństwo.
Aż się boje jak zareaguje, bo on dzidzi nie chce :)
Jutro przekonam się czy na nfz zrobi mi usg, w sumie to będzie 4/5 tydz. to może nie chcieć zrobić.
W ogóle do gina zapisałam się w całkiem innej sprawie miesiąc temu :p
My też jeszcze nie chcieliśmy nikomu mówić. Ale moja mama sama się domyśliła i tylko moim rodzicom potwierdziliśmy ( mieszkamy razem, więc siłą rzeczy by się dowiedzieli). A w związku z tym, że moi już wiedzą to mój mąż też chciał swoim powiedzieć i tak wyszło. Na szczęście teściowa dalej nie podaje.
 
reklama
My też jeszcze nie chcieliśmy nikomu mówić. Ale moja mama sama się domyśliła i tylko moim rodzicom potwierdziliśmy ( mieszkamy razem, więc siłą rzeczy by się dowiedzieli). A w związku z tym, że moi już wiedzą to mój mąż też chciał swoim powiedzieć i tak wyszło. Na szczęście teściowa dalej nie podaje.
My powiemy dopiero 30.08 jesli na usg bd wszystko ok. Bedzie to 9w5d. Chcialam powiedzieć w 13w ale z racji przymusowego chorobowego od 9.08-30.08 udaje ze chodze do pracy[emoji3] a ze mama mnie czesto zawozila i odbierala z niej bo jezdzi po miescie duzo to musze sciemniac jak ja to nie wracam i meczy mnie to....

 
Ostatnia edycja:
Ja tym razem zaczekam z mówieniem trochę dłużej. Przy pierwszej ciąży powiedzieliśmy bliskim po zobaczeniu serduszka i koło 8 tygodnia wiedział już cały świat. Teraz mam zamiar wytrzymać do 3 miesiąca.
Do tego utrę nosa mamie bo twierdziła, że od razu poznała po mnie ciążę (lepsza niż wróż Maciej) i okaże się kiedy teraz zobaczy, że jest nas wiecej [emoji6]

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
My też z info o ciąży chcemy poczekać trochę. Najlepiej do ukończenia 1 trymestru a co wyjdzie zobaczymy.
Do ginekologa za dwa tygodnie chciałabym iść. Będzie równo 6 tydzień.
 
Cześć dziewczyny! Chyba do Was dołącze :) w sobotę testowałam, wyszedł pozytywny. Jestem już mamą kwietniowa 2015. Niestety mój gin do 19 sierpnia jest na urlopie, więc z wizytą przyjdzie mi poczekać trochę, wy już będzie po wizytach z bijacym serduchem a ja będę znosić jajo haha termin na 19 z om

Napisane na SM-T211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My reszcie rodzinki jakoś specjalnie mówić nie będziemy. Jak ktoś zapyta po skończonym I trymestrze to zaprzeczać nie będę. :) Też staracie się nie dźwigać nic? Czy tylko ja jestem przewrażliwiona?
 
reklama
Do góry