reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Tez staram się nie dźwigać, biegać, podnosić coś go góry. Dobrze wiemy ze pierwszy trymestr jeat ważny i należy dbać o siebie i dziecko
 
reklama
My też powiedzieliśmy rodzicom moim i teściom, jakoś tak wyszło bo zaczeły by się pytania czemu np nie dźwigam Zuzi itp, reszta rodziny dowie się w odpowiednim czasie na pewno po tych 3 pierwszych miesiącach :)
choć u mnie już widać brzuch, bo ciągle jakas wzdęta chodzę masakra ;/
 
My też powiedzieliśmy rodzicom moim i teściom, jakoś tak wyszło bo zaczeły by się pytania czemu np nie dźwigam Zuzi itp, reszta rodziny dowie się w odpowiednim czasie na pewno po tych 3 pierwszych miesiącach :)
choć u mnie już widać brzuch, bo ciągle jakas wzdęta chodzę masakra ;/
Haha.. mój mąż się ze mnie śmieje, że mam brzuszek jak na 4 miesiąc. :p :) I bez maleństwa w środku miałam sporą oponkę. Ale teraz faktycznie jestem jakaś wzdęta i spodnie, które jeszcze miesiąc temu były ok, teraz mnie cisną. Chyba zacznę się rozglądać za większym rozmiarem. :(
 
Alcarin dokładnie przed ciązą też nie należałam do szczuplutkich dziewczyn, co prawda nosze rozmiar M ale brzucha nie mogłam zgubić po poprzedniej ciąży. Teraz właśnie też wyglądam na jakiś 4ty miesiąc ;p
 
Sylwia9 to mnie pocieszyłaś :) ja też raczej rozmiar M. No teraz już chyba L :p ale co tam... trzeba jeść DLA dwojga nie ZA dwojga, to będzie ok. :) Dziewczyny też tak bardzo Wam piersi już urosły? Mój mąż jest wniebowzięty, ale mnie to troche irytuje. Bo bolące strasznie i te żyłki. No ale dla maleństwa kochanego wszystko zniesiemy.
 
Mi zdecydowanie wieksze wiec maz tez zadowolony i mowi,ze sie po cycuszkach wszyscy kapna zaraz,ze w ciazy jestem hehe
Dramat! Ja będę lysa jak nic! Gruba i łysa!

 
reklama
Do góry