reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2025

Która to Twoja ciąża?
Chyba nie dociera do mnie ta informacja dzisiejsza. Szłam z myślą, że lekarz powie mi, że maluszek rośnie zdrowo, a on pyta czy mąż jest ze mną i może go zawołamy… Informację o bliźniakach przekazał nam w tym samym momencie - przerażenie w naszych oczach było niezłe
To była pierwsza wizyta ?
 
reklama
To była pierwsza wizyta ?
Na pierwszej wizycie byłam 29.07 z myślą, że zaczęliśmy się starać i żeby spojrzał na moje badania bo mam Haszimoto i problem z prolaktyna. Wtedy na USG lekarz widział zarys komórki, ale mówił że zaprasza 19.08 żeby cokolwiek mógł ocenić, więc dziś to była w sumie pierwsza gdzie już coś mógł zobaczyć i powiedzieć
 
Która to Twoja ciąża?
Chyba nie dociera do mnie ta informacja dzisiejsza. Szłam z myślą, że lekarz powie mi, że maluszek rośnie zdrowo, a on pyta czy mąż jest ze mną i może go zawołamy… Informację o bliźniakach przekazał nam w tym samym momencie - przerażenie w naszych oczach było niezłe
To moja piąta ciąża, z tym, że w domu mam córkę 8 lat, syna 2 lata i dwa poronienia.
 
Cześć, czy mogę jeszcze dołączyć? Dzisiejsza beta (12 dni po inseminacji) wyszła 125. Wizytę mam umówiona na 3.09.

Moja historia to 4 inseminacje. Z pierwszej mam 20 miesięczna córkę, druga ciążę poroniłam w 10 tyg a w trzeciej wyłapałam ciążę biochemiczna. Teraz czwarta, mam nadzieję, że już udana do końca 🤞

Ps. U mnie ciąża geriatryczna bo mam 40 lat 😅😉
Jak się objawiała ciąża biochemiczna? Bo mam obawy że ja w takiej jestem
 
reklama
Do góry