reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Ja właśnie dlatego praktykuje spacerki pomiędzy siedzeniem i ogólnie trochę ruchu. O ile gin prowadzący mi nie zabroni to chce pracować do samego końca tylko taki zonk że Ja pracę zaczynam 3października dopiero[emoji14]no ale planuje pracować normalnie. Tylko w sumie tak myślę że mi chyba będzie bezpieczniej w pracy w razie W niż w domu :p
A ja w druga strone jak tylko bede mogla to chce osc na l4. Trzeba wykorzystac wolne teraz jak mozna by pozniek moc zajmowac sie dzidzia ze zdwojona siłą. Poza tym nikt mi w firmie nie podziękuję za to ze sie będę poświęcać i pracować.
 
reklama
Planuje iść na zwolnienie około końca października, a początkiem listopada.
W pierwszej ciąży chodziłam do ósmego miesiąca, powiem Wam , że strasznie wyczerpana byłam, ciążyło mi już to wielogodzinne siedzenie w pracy, choć ja mam taki charakter pracy, że ,mogę robić sobie spacerki. Teraz nie zamierzam już tak długo pracować, co ma być to będzie po moim powrocie z macierzyńskiego rocznego, to te kilka miechów na l4 nie zrobią różnicy, a odpocznę i w zimie się nie nalatam.
 
No dużo też zależy od człowieka i od pracy jaką się ma. Nie neguje nikogo każdy jest inny :) ja teraz siedzę w domu 3 miesiące i już przeszłam jedno spore załamanie nerwowe z płaczem itd że ja już nie mogę i ja chce do mojego miejsca pracy xD nooo serio jak się okazało że mi odmówili wolontariatu przez okres wakacji ( nie ma sensu tłumaczyć) to płakałam 3 godziny xD także zdrowiej dla mnie będzie jak zaspokoje swoje potrzeby zawodowe, wiadomo szczęśliwa Mama to szczęśliwe dziecko :) a tak jak mówię będę mieć przez cały czas w pracy pod ręką opiekę lekarską więc już zupełnie lepiej być w pracy niż w domu jak dla mnie :)
 
A ja w druga strone jak tylko bede mogla to chce osc na l4. Trzeba wykorzystac wolne teraz jak mozna by pozniek moc zajmowac sie dzidzia ze zdwojona siłą. Poza tym nikt mi w firmie nie podziękuję za to ze sie będę poświęcać i pracować.
Ja też nie będę sie zastanawiać u mnie w pracy tez nikt nie podziękuje a co najwyżej dowali..siedzenie na 3 działkach od poniedziałku w zastępstwie nie bardzo mi sie podoba. Też chyba poproszę lekarza od początku. Ja akurat jestem w państwowce tam sie dzieje wszystko...i juz sie nauczyłam ze mie warto.
 
W którym tygodniu bylyscie pierwszy raz u lekarza ? Jak u Was przebiegają początki ? Ja jestem bardzo senna cly czas i wogole nie mam apetytu.
 
No dużo też zależy od człowieka i od pracy jaką się ma. Nie neguje nikogo każdy jest inny :) ja teraz siedzę w domu 3 miesiące i już przeszłam jedno spore załamanie nerwowe z płaczem itd że ja już nie mogę i ja chce do mojego miejsca pracy xD nooo serio jak się okazało że mi odmówili wolontariatu przez okres wakacji ( nie ma sensu tłumaczyć) to płakałam 3 godziny xD także zdrowiej dla mnie będzie jak zaspokoje swoje potrzeby zawodowe, wiadomo szczęśliwa Mama to szczęśliwe dziecko :) a tak jak mówię będę mieć przez cały czas w pracy pod ręką opiekę lekarską więc już zupełnie lepiej być w pracy niż w domu jak dla mnie :)
No jasne, że tak. Niektórzy nie mogą usiedzieć w domu ;) moja przyjaciółka mówi tak samo jak Ty
 
W którym tygodniu bylyscie pierwszy raz u lekarza ? Jak u Was przebiegają początki ? Ja jestem bardzo senna cly czas i wogole nie mam apetytu.
Ja idę za tydzień to będzie początek 8.tygodnia. Też jestem senna ale na przykład rano budzę się godzinę przed budzikiem do pracy
 
Właśnie tak ja mówicie dużo zależy od charakteru pracy. Ja przez swoją pracę jedynie depresji sie nabawilam w zeszlym roku przez bardzo nerwowa atmosferę jaka tam panuje. Nie będę za nią tęsknić:) choć wiadomo fajnie wyjść z domu do ludzi:)
 
Ja chcę pracować jak najdłużej, bo w tym momencie mam umowę do 30.09 - próbną... :o i jak powiem że jestem w ciąży i mi przedłużą, to w sumie zrobią mi trochę łaskę. I mam plan pracować najdłużej jak się da, o ile zdrowie pozwoli.

Dziewczyny, zrobiły mi się dwie aphty w ustach...jedna taka ogromna na migdałku. Boli mnie jak cholera... pędzlowalam sobie odrobiną aphtinu, nie połykałam leku. Znacie jakieś domowe sposoby albo coś? Nie chcę zaszkodzić dziecku :(
 
reklama
Ja dziś po przyjściu z pracy godzinę spałam, więc też senna jestem :)
Młody poszedł na podwórko, to teraz z książką sobie posiedzę.
 
Do góry