reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2017

Na pewno bedzie!

f2w3rjjgnek3k5rq.png
 
reklama
Ja z tych calych nerwow sie wkurzyłam i pojechalam na bete jeszcze raz zobaczyc jak rośnie. Wynik 4297 wiec jest spokojna;)
 
Mama - ale nie za szybko? A to nie robia wtedy badania beta hcg jak rosnie? Kurcze...


Ja tez polecialam na bete rano. 56000 :) 6 tydz 1 dz (czyli 7 tydz ciąży)
 
Cyntia85

Często mi się okres spóźnial, a cały czas się czułam jakbym miała go dostać. Poza tym bałam się kolejnego rozczarowania przy kolejnym teście wiec stwierdziłam ze wole nie wiedzieć. Teraz myślę że to może i lepień bo od wczoraj wiem ze jestem w ciąży i bardzo się boje. W czw wizyta u lekarza... musi być dobrze !
Ale cierpliwosc, ja robilam test dzien przed okresem, bo czulam ze cos moze byc:)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry