reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

An-ia na nic nie trzeba mieć skierowania no chyba że rtg i bardziej inwazyjne badania ale po prostu jak nie dostane skierowania tonie będę iść jak nie potrzeba bo po co mam płacić bez sensu :D jeżeli gin uzna że potrzebujemy to, to da skierowanie i zrobie friko i luz ale jak nie da i stwierdzi że nie potrzebujemy to nie będę iść płacić bez potrzeby :)

no i tak beta z krwi nie ma znaczenia godzina :)
A no tak jak nie trzeba to bezsensu kase tracic ;)

Ja jest ciekawa poprostu[emoji14]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja na szczęście nie mam problemu ze snem o 22 juz grzecznie w łóżku leżę :) mój maluch w ciągu dnia tak mnie wymeczy że wieczorem padam jak kłoda
 
Czesc:) moge sie dolaczyc? Wczoraj po poludniu zrobialm test i wyszly dwie piekne krechy wiec bede kwietniowka:) wg OM termin na 24.04.2017:)
Mam na imie Lidka, 25 lat. Mam jednego Aniolka- Kaceprka 19 tydz-z pierwszej ciazy, z drugiej cudna 20 miesieczna coreczke:)
do tego 30 maja mialam zabieg usuwania pustego jaja. Zaszlam w ciaze po pierwszym okresie po zabiegu...
Strasznie sie ciesze i strasznie sie boje... Mam nadzieje ze juz nic zlego nas nie spotka...
 
Nieśmiało witam się i ja. Mam na imię Ania, jestem mamą 1,5-ra rocznej Milenki. Teraz udało się za 5-tym cyklem i 15-stego kwietnia mamy nadzieję po raz kolejny zostać rodzicami. Jestem juz po wizycie w ubiegły piątek, niestety na widok serduszka muszę poczekać do 26.08

Widziałam, że piszecie o ćwiczeniach. My z corcia regularnie jeździmy rowerem póki dobrze się czuję i jest ładna pogoda.

Pozdrawiam was wszystkie!
 
Nieśmiało witam się i ja. Mam na imię Ania, jestem mamą 1,5-ra rocznej Milenki. Teraz udało się za 5-tym cyklem i 15-stego kwietnia mamy nadzieję po raz kolejny zostać rodzicami. Jestem juz po wizycie w ubiegły piątek, niestety na widok serduszka muszę poczekać do 26.08

Widziałam, że piszecie o ćwiczeniach. My z corcia regularnie jeździmy rowerem póki dobrze się czuję i jest ładna pogoda.

Pozdrawiam was wszystkie!
Witamy! Mnie termin też wychodzi na 15 kwietnia.
 
Cześć dziewczyny od niedawna czytam forum ale dopiero teraz mam odwagę napisać.... mam do Was pytanie. Kiedy teraz dostanę @. Oto moja historia. Ostatnia miesiączka była 20 czerwca. 14 lipca coś mi mówiło że się udało i poszłam zrobić betę. Wynik 10. Od 16 lipca zaczęłam plamić. A od 18 lipca dostałam luteinę dop. 25 lipca trafiłam do szpitala i wynik bety 0,100 od razu kazali odstawić luteinę i tak zrobiłam. Od 25 do 30 krwawienie. Kurcze nie mam kogo zapytać, może któraś z Was miała podobna sytuację. Pomożecie?
 
reklama
Cześć dziewczyny od niedawna czytam forum ale dopiero teraz mam odwagę napisać.... mam do Was pytanie. Kiedy teraz dostanę @. Oto moja historia. Ostatnia miesiączka była 20 czerwca. 14 lipca coś mi mówiło że się udało i poszłam zrobić betę. Wynik 10. Od 16 lipca zaczęłam plamić. A od 18 lipca dostałam luteinę dop. 25 lipca trafiłam do szpitala i wynik bety 0,100 od razu kazali odstawić luteinę i tak zrobiłam. Od 25 do 30 krwawienie. Kurcze nie mam kogo zapytać, może któraś z Was miała podobna sytuację. Pomożecie?

Mi się zdarzyła podobna sytuacja. Spadająca beda plus krwawienie to nie jest nic dobrego.... Ja miałam tak przy pierwszej stracie (pusty pęcherzyk) - wolno spadająca beta. Odczekaj parę dni, powtóz betę i odwiedź lekarza na wizytę kontrolną. Jak wszystko będzie ok będziecie znów mogli zacząć się starać....
 
Do góry