reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2017

Hej dziewczyny! Idę dzisiaj na ta kontrolę do zusu zobaczymy co mi powie...

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
Mocne kciuki i bez nerwów

3jgxsek2cju1kis7.png
 
reklama
Moje dziecko pojechało dzisiaj pierwszy raz na wycieczkę z przedszkola :) jak tak patrzę na ta moja 3,5 latke to nie wiem kiedy ten czas zleciał... Przecież niedawno była taka malutka :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tez jestem po geodezji :) jak byłam na 2 roku to chodziłam w ciąży z córka która urodziła sie w marcu :) wszystko idzie zrobić tylko trzeba sie mocno ogarnac szczególnie jak juz sie dzidziuś pojawi :) jak jestes na zaocznych to w weekendy pomoc i zaangażowanie tatusia bardzo sie przyda :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom



Tak zaocznie, tata dzielnie pomaga bo mamy już jednego syna, poprzednie lata także jeździłam weekendami odkąd mały skończył 5 miesięcy :) Dla mnie najgorszy będzie okres ciąży jeżeli chodzi o naukę (chyba ze będzie inaczej niż w pierwszej ciąży), miałam okropne zaniki pamięci przez co ogromny problem z zaliczeniem semestru...

2fwa3e3knqytd1p8.png
 
reklama
Podziwiam Was dziewczyny, że studiujecie w ciąży. Ja miałam zacząć podyplomowe od października, ale się wypisałam. Stwierdziłam, że nie dam rady i trzeba mierzyć siłę na zamiary ;)

Byłam z rana na badaniu krwi. Udało mi się nic nie zjeść i nie zemdleć :D Dziś czuję się całkiem nieźle, nudności są, ale nie masakryczne. I idę dziś do kina na "Śmietankę towarzyską" ;)
 
Do góry