reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Ja akurat jestem na zwolnieniu od 6tc, najpierw byłam chora i lekarka kazała mi siedzieć w domu, a później normalne zwolnienie, bo mam pracę w szkodliwych warunkach ;) Co Cię obchodzi co ludzie powiedzą? Samopoczucie mamy jest ważniejsze :) A poza tym, płacisz składki, a ciąża to jedyna okazja w życiu kiedy możesz odpocząć od pracy, masz do tego prawo
emoji4.png


w57vskjog7p17owg.png
No właśnie chyba nie będę się na to oglądać i jeśli wszystko będzie ok to w październiku idę, nie ma co się oglądać na innych, a i tak nikt mi nie podziękuję jak będę pracować z brzuchem

Ja się juz nie mogę doczekać zwolnienia - pierwszy raz w moim życiu cieszę sie, że nie będę pracować :)
Układam sobie plan dnia, myślę, czego w tym czasie chce sie nauczyć -- liczę sie z tym, że nie wypali, ale trudno :)
Cel nr 1 - nauczyć sie gotowac tradycyjne, polskie potrawy! Mama sie już nigdy nie będzie ze mnie śmiać, że sushi robię przepyszne, ale ciasto na kopytka czy żurek to dla mnie fizyka kwantowa :)
A jakie Wy macie plany?

Ja napiszę licencjata i porządnie wezmę się za naukę... I się wyśpię w końcu xD
 
reklama
Ania - jej, to mnie w blad wprowadzono z tym PUP-em, ze trzeba byc zarejestrowanym...


Na bole kręgosłupa polecam bardzo do spania taka poduche dluga miedzy nogi. Pasy ciazowe tez odciazaja kregoslup.
 
Kamila - ja mialam od jakos 18 tc. Najlepszy na to jest magnez. Mi dopiero dawka 100 mg z ChelaMag B6 2x dziennie brana regularnie dala efekty. Teraz biore poki co 1x dziennie.
No spa dziala doraznie i na chwile, a w pozniejszej ciazy rowniez rozmiekcza szyjke.




Co do ananasa - wlasnie przez obecnosc bromeliny jest srednio polecany w ciazy. Bromelina jest szkodliwa w ciazy.
Niedojrzale ananasy byly wykorzystywane w medycynie naturalnej jako srodek poronny... To, co do nas trafia jest zrywane niedojrzale, dojrzewa w trasie. Takze uwazajcie, patrzcie co jecie i na pewno nie w dużych ilościach.
 
Dokładnie, lepiej w II trym. Ja ogólnie też farbuję, ale raczej w okresie ciąży się wstrzymam :) Zwłaszcza, że kolor może nie wyjść. Raz farbowałam podczas okresu i zamiast blondu wyszedł mi zgniły zielony [emoji23] Wolę więc nie ryzykować [emoji4]

w57vskjog7p17owg.png
O mamo wez mnie nie strasz! [emoji6]

3jgxsek2cju1kis7.png
 
A ja się zastanawiam czy z kształtu brzucha można wyczytać płeć dziecka. (bez chichotów proszę)
Dziś zauważyłam że już troszkę urósł mi brzuch.
Podobno tak [emoji2][emoji2] ale myślę że to zabobony a ja w pierwszej jak i drugiej miałam identyczny a pierwszego miałam chłopca a później dziewczynkę [emoji2] babcia mojego męża twierdzi ze bede miała chłopca teraz bo mam brzuch wysoko [emoji2]

3jgxsek2cju1kis7.png
 
reklama
Do góry