reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Hej dziewczyny! Idę dzisiaj na ta kontrolę do zusu zobaczymy co mi powie...

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
Mocne kciuki i bez nerwów

3jgxsek2cju1kis7.png
 
reklama
Moje dziecko pojechało dzisiaj pierwszy raz na wycieczkę z przedszkola :) jak tak patrzę na ta moja 3,5 latke to nie wiem kiedy ten czas zleciał... Przecież niedawno była taka malutka :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tez jestem po geodezji :) jak byłam na 2 roku to chodziłam w ciąży z córka która urodziła sie w marcu :) wszystko idzie zrobić tylko trzeba sie mocno ogarnac szczególnie jak juz sie dzidziuś pojawi :) jak jestes na zaocznych to w weekendy pomoc i zaangażowanie tatusia bardzo sie przyda :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom



Tak zaocznie, tata dzielnie pomaga bo mamy już jednego syna, poprzednie lata także jeździłam weekendami odkąd mały skończył 5 miesięcy :) Dla mnie najgorszy będzie okres ciąży jeżeli chodzi o naukę (chyba ze będzie inaczej niż w pierwszej ciąży), miałam okropne zaniki pamięci przez co ogromny problem z zaliczeniem semestru...

2fwa3e3knqytd1p8.png
 
reklama
Podziwiam Was dziewczyny, że studiujecie w ciąży. Ja miałam zacząć podyplomowe od października, ale się wypisałam. Stwierdziłam, że nie dam rady i trzeba mierzyć siłę na zamiary ;)

Byłam z rana na badaniu krwi. Udało mi się nic nie zjeść i nie zemdleć :D Dziś czuję się całkiem nieźle, nudności są, ale nie masakryczne. I idę dziś do kina na "Śmietankę towarzyską" ;)
 
Do góry