reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞🌹 Kwietniowe kreski🐣🌹, pełne nadziei migają, dwie kreski radość nam długą zapowiadają.

reklama
Tyle badań miałam robionych i ani razu AMH😬
Ja tak samo, ale w końcu postanowiłam zrobić, bo za tydzień w piątek mam wizytę, z którą wiąże bardzo duże nadzieje (swoją drogą, @KaMaLi możesz mi wpisać na 19.04 wizytę diagnostyczną) i chce pojechać z jak najpełniejszym pakietem badań. Będzie mi brakowało tylko aktualnych z 2/3dc, no bo się tak nie ułożyło. No chyba, że się coś poprzesuwa i może jeszcze zdążę zrobić 🙄 ale chyba wolałabym nie…
 
Ja już po usg. W miejscu torbieli dziś już jest pęcherzyk 18mm, jutro Ovi. Trochę się bałam jak to będzie, bo złapała mnie jakaś grypa, a młody w niedzielę przyniósł rumień zakaźny, ale podobno przed owulacją to niczego nie zmienia, więc jestem spokojniejsza. We wtorek kolejne usg na potwierdzenie pęknięcia i wtedy też mam dostać Duphaston. Wspomniała też coś na temat Accofilu i Intralipidu, ale do tego musiałabym być zdrowa. Zawsze to jakaś wizja na przyszłość. :)
Kciuki, kciuki, kciuki, kciuki…
 
Odnośnie badań, na forum kliniki jakąś babeczka napisała, że u nas w Poz opłaca się najbardziej robić badania w szpitalach i faktycznie, jak wyceniałam listę badań narzeczonemu, to najtańszy sieciówkowy lab, u nas chyba alab z kodem promocyjnym wyszedł około 750zł. Diagnostyka prawie tysiak, a w szpitalu zrobiliśmy te badania za niecałe 500zł. 😱 Wszystko mieli znacznie tańsze. Jedyny mankament był taki, że nie było wyników przez neta tylko trzeba było tak samemu podjechać i je odebrać do 16.
 
Swoją drogą, 2 miesiace na Tenfertil i koncentracja wzrosła z 33mln/ml na 115ml/ml 😱 morfologia z 2% na 4,5%. A największy skok zaliczył parametr "prawidłowy akrosom", z 7% na 95%. 🤔 Generalnie poprawiło się wszystko. Ale to też może być kwestia wyleczenia Ureaplasmy miesiąc temu (choć chyba spermatogeneza trwa dłużej) bo wyczytałam, że ona też wpływa na jakość nasienia.
 
Swoją drogą, 2 miesiace na Tenfertil i koncentracja wzrosła z 33mln/ml na 115ml/ml 😱 morfologia z 2% na 4,5%. A największy skok zaliczył parametr "prawidłowy akrosom", z 7% na 95%. 🤔 Generalnie poprawiło się wszystko. Ale to też może być kwestia wyleczenia Ureaplasmy miesiąc temu (choć chyba spermatogeneza trwa dłużej) bo wyczytałam, że ona też wpływa na jakość nasienia.
Wow! Piękna poprawa!
 
reklama
Witajcie dziewczyny, jestem dwa dni przed okresem. Nie mogłam się powstrzymać i zrobiłam test. Czy wy też tu widzicie cień cienia? Czy mam zwidy 🫣
Hej :) Plis przeczytaj pierwszy post wprowadzający do grupy 🙏🏻

Wątek od pozytywnych testów jest inny. Ten wątek służy starającym się, zapisanym na testowanie.

Ja niestety nie widzę nic na tym zdjęciu, ale może to być kwestia jego jakości.

Tak czy siak nie ten wątek :)
 
Do góry