reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞🌹 Kwietniowe kreski🐣🌹, pełne nadziei migają, dwie kreski radość nam długą zapowiadają.

reklama
Polecacie zel Fertilesafe? :) mamy troszkę problem przy maratonie owulacyjnym, a obawiam się lubrynkatow. Jest okej, wiecie czy naprawę nie szkodzi wojownikom 😅? 🙈
 
Jestem zapisana jutro na testowanie. Nie wiem czy to duszek czy kreska testowa (ciężko uchwycić telefonem). Jakie macie doświadczenia z pinkami płytkowymi? Trochę ich zrobiłam w życiu, ale jeszcze nigdy cienia drugiej kreski nie widziałam.
Nie chcę sobie robić zbytniej nadziei. Jutro idę zbadać betę i progesteron. Dzisiaj pobolewało mnie okresowo podbrzusze oraz pobolewają piersi.
 

Załączniki

  • IMG_20240403_191035.jpg
    IMG_20240403_191035.jpg
    147,2 KB · Wyświetleń: 185
Jestem zapisana jutro na testowanie. Nie wiem czy to duszek czy kreska testowa (ciężko uchwycić telefonem). Jakie macie doświadczenia z pinkami płytkowymi? Trochę ich zrobiłam w życiu, ale jeszcze nigdy cienia drugiej kreski nie widziałam.
Nie chcę sobie robić zbytniej nadziei. Jutro idę zbadać betę i progesteron. Dzisiaj pobolewało mnie okresowo podbrzusze oraz pobolewają piersi.
Jak nigdy nie widzę tak tu bez problemu! A piszą dziewczyny ze te płytkowe są mniej czule niż strumieniowe. Piękna kreska ❤️ trzymam kciuki za bete!!!!
 
Jestem zapisana jutro na testowanie. Nie wiem czy to duszek czy kreska testowa (ciężko uchwycić telefonem). Jakie macie doświadczenia z pinkami płytkowymi? Trochę ich zrobiłam w życiu, ale jeszcze nigdy cienia drugiej kreski nie widziałam.
Nie chcę sobie robić zbytniej nadziei. Jutro idę zbadać betę i progesteron. Dzisiaj pobolewało mnie okresowo podbrzusze oraz pobolewają piersi.
No jakiś duszek jest 🤞🏻 ale nie podpowiem, czy to może być testowa, bo ja Pinki to tylko strumieniowe robiłam. Ale ponoć płytkowe są mniej czułe i dziewczyny zazwyczaj radziły, żeby powtórzyć strumieniowym 😊 No chyba, że wytrzymasz do jutra, skoro i tak idziesz na pobranie 😁
 
No jakiś duszek jest 🤞🏻 ale nie podpowiem, czy to może być testowa, bo ja Pinki to tylko strumieniowe robiłam. Ale ponoć płytkowe są mniej czułe i dziewczyny zazwyczaj radziły, żeby powtórzyć strumieniowym 😊 No chyba, że wytrzymasz do jutra, skoro i tak idziesz na pobranie 😁
Niestety w domu mam tylko pinki: jedne czułości 10 a drugie 20 i w obu podobnie kreska się wybarwila. Wytrzymam do jutra i polecę do labo zbadać 😉
 
Jestem zapisana jutro na testowanie. Nie wiem czy to duszek czy kreska testowa (ciężko uchwycić telefonem). Jakie macie doświadczenia z pinkami płytkowymi? Trochę ich zrobiłam w życiu, ale jeszcze nigdy cienia drugiej kreski nie widziałam.
Nie chcę sobie robić zbytniej nadziei. Jutro idę zbadać betę i progesteron. Dzisiaj pobolewało mnie okresowo podbrzusze oraz pobolewają piersi.
ja też widzę😍
 
reklama
Do góry