reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞🌹 Kwietniowe kreski🐣🌹, pełne nadziei migają, dwie kreski radość nam długą zapowiadają.

reklama
Dziewczyny potrzebuje porady .
Jest tu ktoś kto chodzi do dr Wyroby w Krakovi .
Jestem zapisana na połowę maja dopiero na pierwszą wizytę konsulatcyjną i się zastanawiam co by tu dorobić badań żeby nie tracić czasu.
Może któraś z was jest jego pacjentką i pamięta co lekarz jej zlecił do badań
Nam żadnych nie zalecał, bo wszystko co się dało mieliśmy już zrobione, więc ciężko mi określić jakie jest postępowanie ;)

W załączniku zdjęcia listy badań od nich do ivf (wykreślone to te, które są ważne dłużej niż 3m-ce).
 

Załączniki

  • IMG_8457.jpeg
    IMG_8457.jpeg
    209 KB · Wyświetleń: 78
  • IMG_8456.jpeg
    IMG_8456.jpeg
    197,2 KB · Wyświetleń: 77
No już myślałam, że się nie doczekam 🙈 I teraz widzę, że dobrze że zaczęłam robić też w ciągu dnia, a nie tylko wieczorem. Oczywiście zrobię jeszcze dzisiaj kolejny, ale czy przy pierwszym wyniku >1 mam założyć, że owulacja może być w ciągu 24-36h?
 

Załączniki

  • F388EE14-A4B7-4DBA-B5DB-30950EA1C781.jpeg
    F388EE14-A4B7-4DBA-B5DB-30950EA1C781.jpeg
    288,2 KB · Wyświetleń: 81
Tak tak samo miałam kiedyś myślę że czas ma znaczenie jak probka przestoi parę dni to mniej wiarygodny wynik wychodzi niż jak na miejscu w pół godziny robią..
Hej, ja właśnie na dniach zamierzam zmierzyć AMH 😬 z tego, co piszesz, rozumiem że lepiej zrobić w punkcie tuż przy laboratorium? Nie będę robić w klinice, bo wychodzi drożej niż w Alabie teraz z tą promką -40%. Ale właśnie są do wyboru punkty przy laboratorium i do takiego bym poszła.
 
@fckathy jak się czujesz po histero❤️?
hej Kochana, dzięki, ze pytasz! Mam się bardzo spoko, wczoraj trochę ze mnie poleciało, ale dziś już tylko lekko zabarwiony mocz mam. Skręca jak na okres plus mam owulacje dosyć intensywna, wiec ciekawe kombo od strony sensorycznej 😅 lekarz powiedział, ze w następnym cyklu mozemy robić drożność, wiec jestem zajarana. Termin już mam, byle teraz tylko jakies gowno w postaci bakterii się nie pojawiło, bo sobie strzelę w łeb. Już bym chciała podejść do tej inseminacji w końcu.
 
No już myślałam, że się nie doczekam 🙈 I teraz widzę, że dobrze że zaczęłam robić też w ciągu dnia, a nie tylko wieczorem. Oczywiście zrobię jeszcze dzisiaj kolejny, ale czy przy pierwszym wyniku >1 mam założyć, że owulacja może być w ciągu 24-36h?
Mi tak premom obliczył peak (1,56) wieczorem, nst dzień za owulacje a kolejny 1dpo.

Mogę zapytać jak robisz zdj że w dzień I wieczorem wychodzą tak samo naświetlone?
 
Dziękuję 🥰
Te podstawowe z mam 2 lat to trochę przestarzałe.
To myślisz żeby je na świeżo powtórzyć?
I co dokładnie?
Tak tak pamiętam.
I chyba bliźniacza ciąża🥰 i wszystko u was w porządku 🥰?
To zależy czego oczekujesz. Bo do iui czy ivf trzeba mieć wszystkie badania świeże. Ale badania nasienia powinny być. Cytologię i resztę wymazów zrobią na pewno jak nie masz aktualnych, bo to ważne badania.

Tak bliźniacza ale jednojajowa(nie jak na początku przypuszczali dwujajowa). Dziękuję, póki co wszystko dobrze 😊
 
reklama
Hej, ja właśnie na dniach zamierzam zmierzyć AMH 😬 z tego, co piszesz, rozumiem że lepiej zrobić w punkcie tuż przy laboratorium? Nie będę robić w klinice, bo wychodzi drożej niż w Alabie teraz z tą promką -40%. Ale właśnie są do wyboru punkty przy laboratorium i do takiego bym poszła.
Ja robiłam w alabie i wynik przyszedł na 3dzien chyba a wcześniej robiłam w luxmedzie to wynik miałam po 10dniach dlatego wolę w klinice różnica 50zl może wyszła ale wynik dwa razy większy..
 
Do góry