reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kiedy termin??

Edka, bardzo sie wzruszylam czytajac opis Twojego porodu, zwlaszcza to piekne zdanie "taki malenki owoc wielkiej milosci" wow... piekne... Mam nadzieje, ze i ja wkrotce ujrze owoc naszej...

Paulinko, juz Cie wpisuje w nasz raport porodowy i zapraszam do wklejenia zdjecia malej. Ciebie Edko tez!!!
 
reklama
Edka81!
Super opis porodowych wrażeń . Naprawdę to podtrzymuje na duchu te z nas , które trudy porodu mają jeszcze przed sobą.

Paulino25!

GRATULACJE z powodu narodzin synka!!!
 
Gratuluje wszystkim mamusiom!
Zagladam i czytam Wasze relacje, nastawiam sie psychicznie ;D.Jutro mam wizyte u lekarza, ciekawe co nowego,jak opisuje jemu jak sie czuje to mi mowi ze sie szykuje do porodu ale jak dochodzi do badania to nic na to nie wskazuje...i badz tu madry czlowieku. Troche mnie to denerwuje ale jeszcze do terminu mam 2 tygodnie.
A czy mamy ktore karmia slyszaly o tym zeby po karmieniu wymyc dzieciatku buzie woda za pomoca wacika ? Namoczyc w wodzie i wytrzec od srodka. To mi powiedziala siostra (pracuje w zlobku i tak ja w szkole uczyli) , podobno chroni to przred plesniawkami w buzi . Co Wy na to?
 
MOnika, podobno przecieranie po jedzonku wilgotnym wacikiem jest wskazane, i ze względu na higienę ale również przygotowuje dziąsłą do ząbkowania. Maluchy lepiej je znoszą
 
Dzieki! Czasami jak opowiada mi cos moja siostra to ja potem sobie wyobrazam ze te wszystkie zabiegi to zajma mi baaardzo duzo czasu i jak to wszystko zapamietac ;)
 
No i wrocilismy od lekarza, nic sie nie dzieje.Serduszko pieknie bije,brzuszek opuszczony,glowka nisko.Dostalismy kolejna recepte na kwas foliowy i zelazo no i mam rodzic. Ale jak jak nic sie nie dzieje ;D
Lekarz powiedzial ze na 8 dzien po terminie dostane skierowanie do szpitala, moja intuicja to juz nic nie mowi co do terminu porodu wiec czekamy.
Ale mamy zimno w Olsztynie, w tej chwili -17!
 
Edka,Paulina WIELKIE GRATULACJE!!!

EDKA TERAZ TO JUZ TYLKO LEPIEJ MOZE BYC ALE MUSIALO BYC CIEZKO.

Ciekawe czy jeszcze ktoras bedzie niespodzianke miala tak jak Izabelka?Oczywiscie chodzi mi o plec.

Monika to chyba dobrze niech malenstwo jeszcze troszke poczeka.
 
lwica pisze:
Edka,Paulina WIELKIE GRATULACJE!!!

EDKA TERAZ TO JUZ TYLKO LEPIEJ MOZE BYC ALE MUSIALO BYC CIEZKO.

Ciekawe czy jeszcze ktoras bedzie niespodzianke miala tak jak Izabelka?Oczywiscie chodzi mi o plec.

Monika to chyba dobrze niech malenstwo jeszcze troszke poczeka.

opowiedzialm mezowi o tej niespodziance:) nastepnego dnia mowi ze snilo mu sie ze urodzilismy ale - BLIZNIAKI!!!!:) ;D ;D ;D
 
reklama
Witam was w bardzo mrożny poranek!! (-20 )
Kiedy termin?--Dzisiaj termin !!!! I co??? I nic. Ani widu , ani słychu.
Z tego co widziałam na liście to jeszcze Myszka 82  ma termin na dzisiaj Ciekawe co u niej słychać???
Ja wiem że tylko 5% dzieci rodzi się w terminie ,ale gdy przychodzi ten dzień to człowiek się jakoś bardziej denerwuje ;) :laugh:
Pozdrawiam was i trzymajcie się cieplutko!!!!
 
Do góry