reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak sobie radzic z dolegliwosciami Maluszków

reklama
Szopka ,Efilo zdrowka zycze dla maluszkow!!!!(dla innych chorych babelkow rowniez,wracajcie szybciutko do zdrowia)

Efilo jak Amelka miala katar to tez odmawiala piersi(czyt jedzenia) podawaj jej duzo plynow z butelki a jak nie chce ciagnac to podawaj lyzeczkom,chociazby po pare lyzeczek, tak czesto jak sie da!Czesto przy katarku dieci odmawiaja cyca i wola butle bo latwiej leci i nie musza sie tak mezyc...

A u nas tez sie cos przyplatalo:wściekła/y:
W nocy jak wzielam Amelie do karmienia to byla goraca jak wegielek,temp.38.5,dzidzia niespokojna,budzila sie co chwilke.Innych objawow brak:no:Temperatura skacze jak szalona...raz 38 a piec minut potem 36,za pare chwil 38 i tak w kolko:angry: Moze wiecie co to za swinstwo?


Nie wiem co to za cholerstwo...nie mam nawet szans zeby jej dac cos przeciw goraczkowego bo zanim przygotuje wszystko to temp.spada w dol:-(


Co za pogoda ,ciezko uchronic dzidzie przed infekcjami...a moja w domu nie usiedzi bo dostaje wscieklizny(''maly nerw''ze zdjecia na zamknietym to pikus:-))
 
Olla jeśli innych objawów brak to może jest trzydniówka???
Mam jeszcze pytanko.Któraś z Was pisała o fridzie.Czy to rzeczywiście dobrze odciąga katarek?
Bo my na razie ściągamy gruszką, co jest tak efektywne jak wkładanie spodni przez głowę.
Wszystkim dzidziusiom życzę dużo zdrowia.
Jeszcze jedno.
Olek ma już dwa tygodnie katar.Brał najpierw bactrim a teraz eurespal,tylko dziwię się,że nic nie pomaga.Czy to może być alergiczne?Kurcze już nie wiem,lekarka nawet o czymś takim nie wspomniała.
 
Olla te skoki tempki to może to objaw ząbkowania? Bo na trzydniówkę to chyba za niska i zbyt wachająca się ta temperatura.. :confused:

Karolinaka coś długi ten katar, ja bym radziła skonsultować ponownie z pediatrą. A co do fridy to ja mam ale używałam jak dotąd raczej do wyciągania kózek czy resztek mleka - działa szybko i sprawnie o niebo lepiej i bezpieczniej dla małego noska niż grucha.:tak:

Czarek dziś wygląda lepiej, zostały tylko szorstkie plamy na łokciu, ale że to nie pierwszy raz to i tak idziemy w środę do pediatry alergologa.

Monika kiedy robicie Karolci testy?
 
Hej
Ja uzywam dla mojej córci Fridy. Jestem bardzo zadowolona i Jadzka tez!. Katarek schodzi super, widac ze przynosi to ulge małej. Ale niestety trzeba uzbroić sie w cierpliwośc bo dzieci nie cierpią grzebania w nosku.
 
reklama
Oj, ale tu pomór. Zdrowiejcie dzieciaczki :tak:.

Szopka daj koniecznie znać, co powiedział Ci lekarz. Maks też ma przesuszoną skórę na łokciach i udach, też myślałam, że woda. Niestety nawet oilatum nie pomaga, a lekarz dał mi jakąś podejrzaną maść Elocom. Odwlekam już tydzień zastosowanie tego specyfiku, bo się go boję :no:. Ciągle liczę, że już jutro skóra będzie ok.

karolinaka frida to genialny wynalazek, nic tak nie ściąga kataru (no może oprócz tych urządzeń do odkurzacza :szok:). Polecam z całym sumieniem, zwłaszcza że katar po gruszce zalega głęboko a to często jest przyczyną infekcji ucha.
 
Do góry