reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Intymne rozmowy listopadówek.

reklama
Dziewczyny ja tez jeszcze bez@.A karmic przestalam 2 miesiace temu...Ale mam kolezanke polozna i mowila ze to calkiem normalne, ona odciagala swoj pokarm 2 razy na dobe przez 2 miesiacebo karmic nie mogla a okres dostala po 5 miesiacach od porodu wiec i ja czekam i mam nadzieje,ze dostane:tak:
 
Ostatnia edycja:
Hejka, nie mam czasu zaglądać, ale tu jest mało wpisów to nadążam :)

i ja cały czas na cycu bez @

zabezpieczeń żadnych nie stosujemy ale biorę ( andżeliko ) pod uwagę nowego bejbika, bo w końcu wiem skąd się biorą :-)

co do częstotliwości to 1-2 razy na tydzień się przytrafi jakaś fajna przytulanka :laugh2:

testy ciażowe kupiłam jakiś czas temu w Auchan firmy Pepino (gumki też robią i testy owu:tak:) chyba po 3 zeciki za sztukę, robię tak co miesiąc albo 2 tygodnie-zależy jak sobie wmówię że pewnie jestem w ciąży ;-) na początku marca też negatyw :tak:

Jak u Was testujących ????
 
Ja wczoraj testowalam-negatywny. Po tych nocnych wymiotach i zawrotach glowy wolalam sprawdzic, zwlaszcza ze @ mialam tylko raz 5 stycznia i nic od tamtego czasu. Wprawdzie bralam cerazette ale nigdy nic nie wiadomo zwlaszcza ze juz nie karmie od 3 tyg a wczoraj zaczynalam nowe tabsy wiec warto bylo sprawdzic i sie upewnic.

Onanana, ankusch a jak u was?
 
No wiec czekamy na wiesci od testujących dziewczyn.

Nawiasem mowiac ciekawe ktora z nas postara sie o kolejnego dzidziusia jako pierwsza :-)
Jesli teraz pokazalby sie tescik pozytywny to chyba uklad bylby podobny jak w zeszlym roku tj porod na listopad prawdopodobny :p
 
reklama
Dziewczyny ja nadal bez @, nie testowalam, bo raz się przytulałam i raczej na pewno dzidzi nie będzie;-)
 
Do góry