reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Intymne rozmowy listopadówek.

reklama
Ooo widzę, że już się pojawiają ciąże urojone :-D Ja nie testuję, bo przytulanki są tak rzadko, że chyba z powietrza coś musiałoby mnie zapłodnić. Ale pamiętam, jak jeszcze 1,5 roku temu miałam takie schizy... no wcale nie tak niesłusznie :-D

U mnie znowu infekcja, widzę tę grzybicę znowu i to w mega ostrej fazie tym razem, ledwo na tyłku mogę usiedzieć z tym swędzeniem, a nie mam jak iść do lekarza bo muszę z kimś Filipka zostawić... :angry: A już przez prawie pół roku nie miałam... byliśmy na wycieczce w Warszawie i pewnie od publicznych toalet... słusznie zawsze omijam ich jak ognia, ale nie zawsze się da. No i z przytulanek nici, ze spirali też nici, bo muszę to zaleczyć najpierw (poprzednio leczyłam ponad 1,5 roku...). A silnych leków nie mogę brać, bo karmię. Wkurzyłam się, myślałam, że to już za mną...
 
onanana i u mnie 1 krecha :-D:-D
No i dobrze..ale dziwne miałam 2 @ i myślałam że tak będzie co miesiąc a tu ni ma ;-)
Przynajmniej jestem pewna że pigułki działają bo od stycznia biorę:-)
 
Wczoraj bylam u gin...
Mam skierowanie na cytologie (ponoc po ciazy trzeba), oraz recepte na Novynette. Nareszcie!
Jeszcze tydzen i koniec z cerazette :p Nawet lekarka stwiedzila ze pewnie mam ich dosc jak mam co 2 tyg @ :eek:

Oj mam dosc i to bardzo...
Mam nadzieje ze po nowych tabsach bede sie czula dobrze.
 
Ja jestem wściekła :wściekła/y: bo po porodzie @ ciągnie się przez 2 tygodnie, wkurza mnie to bo bym się z mężem poprzytulał a tu nici :no: muszę się do gina wybrać i go wypytać czy to normalne? A na razie póki co posucha :-D
 
,margo ty nie bierzesz zadbych tabsow?
Gin powiedziala ze przy Cerazette to normalne tak jak mialam @ co 2 tygodnie. Jedno krwaiwienie trwalo tydzien albo dluzej wiec tez mamy z mezem sporo celibatu.
 
nimfii a u mnie odwrotnie po cerazette :baffled: okresu nie mam od stycznia i żądnych plamień po prostu nic tylko susza ;-)
 
Widac ze kazde tabsy dzialaja inaczej na kazda kobiete :tak:
Ja tak samo jak ankusch bralam Cerazette 3 miechy i mialam tylko 2x plamienie po 2 dni i to bylo tylko kilka kropli na wkladce :baffled:
No a Ja wczoraj skonczylam brac pierwsze opakowanie Microgynon i od dzisiaj wyczekuje @ :tak:
 
reklama
A ja teraz nie biorę nic. Gumki mnie uczulają (lub żel durexa;-)), więc tez nie stosujemy a ostatnio 2 razy nam się zdarzyło w ciągu 4 dni!! Jakas odmiana po 5 m-ach celibatu;-)
 
Do góry